21 Июн 2022, 14:36

До Місяця гордості запустили аудіокурс для підтримки ЛГБТК+ спільноти

Згідно з дослідженням, представники ЛГБТК+ спільноти більш схильні до депресії та мають значно вищий показник стресу через дискримінацію у власних родинах, університеті або на роботі. 95% респондентів скаржаться на розлади сну вночі та 77% зазнали депресію. 71% ЛГБТК+ молоді повідомляють про відчуття суму та розпачу.

До Місяця гордості BetterMe та UKRAINEPRIDE запускають аудіокурс для підтримки ментального здоров’я “LGBTQ+Me: Прийміть своє різноманіття”, щоб поєднати людей різних сексуальних орієнтацій та гендерних ідентичностей, та допомогти їм співіснувати в суспільстві. Курс побудований на основі особистих історій представників ЛГБТК+ спільноти і людей гетеросексуальної орієнтації, та практичних порад від психолога. Курс доступний в додатку BetterMe: Mental Health.

Всі історії надані українцями, які готові ділитися власним досвідом з людьми по всьому світу.

За останні 30 років українське суспільство зазнало значних змін у своїх поглядах від тотального неприйняття до тенденцій прийняття людей різних сексуальних орієнтацій та гендерних ідентичностей. Відповідно до звіту, представленого Центром «Наш Світ» в рамках Програми «Долучайся!» за підтримки USAID, проблема рівноправ’я та захисту прав ЛГБТК+ в Україні стає важливішою як у внутрішній, так і в зовнішній політиці країни.

На курсі буде висвітлена тема самоідентифікації, камінг-ауту, дискримінації та булінгу, розмови з дітьми про гендер, тема стереотипів, що пов’язані з ЛГБТК+, та тема про людей ЛГБТК+ та військову службу.

Люди з ЛГБТК+ спільноти нерідко стикаються з дискримінацією та недостатнім розумінням з боку суспільства. Щоб це змінити, ми раді об’єднатися з BetterMe для створення курсу, який покаже, що відчувають представники ЛГБТК+ спільноти та люди гетеросексуальної орієнтації, надасть голос їхнім унікальним історіям та, як наслідок, дозволить їм краще розуміти один одного. Таким чином, ми сподіваємось змінити життя нашої спільноти та тих, про кого ми турбуємося, на краще!
Юрій Двіжон
співзасновник UKRAINEPRIDE

Головна мета цього курсу — допомогти людям з різною гендерною ідентифікацією та сексуальною орієнтацією знайти спільні точки та зрозуміти один одного на глибшому рівні. Сучасне суспільство має величезний вплив на якість нашого життя. Приймати наші відмінності — це те, що має силу змінити наш світ на краще. І змінить.

Основна мета BetterMe — створювати продукт, який підходить кожному. Різноманіття та інклюзивність є одними з наших базових цінностей. Ми персоналізуємо наш контент під різні групи, щоб долучити до здорового способу життя якомога більшу кількість людей.
Вікторія Рєпа
СEO та засновниця BetterMe

Расскажите друзьям про новость

Новое видео