15 Бер 2023, 15:56

Для українців створили колекцію історій на ніч, начитаних Оленою Кравець

Українська компанія BetterMe запускає нову колекцію історій на ніч, начитаних ведучою та акторкою Оленою Кравець, в застосунку BetterMe: Mental Health. Згідно з опитуванням Gradus Research, понад 40% українців відчули проблеми зі сном через повномасштабну війну в країні. Нічні повітряні тривоги, масовані обстріли та спричинений цим стрес негативно впливають на якість сну, що погіршує загальний стан здоров’я.

У колекцію увійшли 10 легких за сюжетом творів сучасних українських авторів: Тані Поставної, Сергія Осоки, Надійки Гербіш, Катерини Бабкіної, Євгенії Кузнєцової та Ольги Сковронської.

У поєднанні спокійного тембру голосу Олени Кравець та ліричної сюжетної лінії, історії здатні відволікти українців від хвилювань та перенести у світ героя, налаштовуючи на міцний сон. Додатково, аудіовистави супроводжуються звуками природи, що сприяють довгому та спокійному відпочинку.

Знайти колекцію історій для сну можна на головному екрані або у розділі “Сон” застосунку BetterMe: Mental Health, який став безкоштовним для всіх українців з початку повномасштабного вторгнення.

“Як весь український бізнес, сьогодні BetterMe несе відповідальність не лише за компанію, а й за майбутнє нашої країни. Разом з командою ми робимо все можливе, щоб пришвидшити перемогу: донатимо та дбаємо про фізичне й ментальне здоров’я нашої нації. Багато українців скаржаться на погіршення сну, тому ми спільно з Оленою Кравець запустили нову колекцію історій для сну в застосунку BetterMe: Mental Health. Сподіваємося, цей проєкт посприяє зниженню рівня тривожності серед українців й допоможе покращити процес засинання”, — коментує Вікторія Рєпа, засновниця та СЕО BetterMe.

Підтримка свого ментального здоров’я є вкрай важливою сьогодні для кожного з нас. А здоровий сон — невід’ємна його складова. Я була дуже рада почитати вам на ніч. Спокійних нам снів та тихих ночей.
Олена Кравець
українська ведуча та акторка

Проєкт реалізується у рамках співпраці з Видавництвом Старого Лева, #книголав та аудіокнигарнею АБУК.

Нагадаємо, що BetterMe: Mental Health – це застосунок для комплексної турботи про ментальне здоров’я. Він містить дихальні вправи, медитації, курси психологічної самодопомоги, що допомагають краще пізнати себе або відмовитись від шкідливих звичок. В застосунку є заспокійливі мелодії для покращення сну, а також казки для дітей.

У лютому 2022 року BetterMe: Mental Health став безкоштовним для всіх українців, застосунок доступний до завантаження на iOS та Android. З того часу в застосунку з’явилось близько 266 000 нових користувачів з України.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео