28 Лют 2023, 12:03

Для шанувальників настільних ігор створили гру з людськими органами

Настільні ігри популярні як ніколи. Гравці працюють разом, щоб створювати історії про життя та смерть та героїчні пригоди. Ці люди можуть стати донорами органів. Побачивши співвідношення цінностей, організація Donate Life America, яка займається донорством органів та трансплантацією, створила індивідуальний набір багатогранних ігрових кісточок із крихітними намальованими вручну органами та тканинами всередині, які називаються The Healing Dice.

У той час як звичайний набір включає сім кубиків, в цьому лімітованому випуску їх вісім, кожен з яких містить один з восьми органів і тканин, які можуть врятувати і зцілити життя за допомогою донорства. Спеціальний восьмий кубик, названий «Кубик для порятунку життя», має анатомічне серце і призначений лише для «смертельного порятунку», які є ключовими моментами життя та смерті у грі.

Понад 100 000 людей чекають на рятівну трансплантацію органів. Один донор може врятувати до 8 життів та вилікувати ще 75.

Кім Нгуєн та Кейт Пласентра, креативні директори The Martin Agency, сказали: «Повідомлення про донорство органів, зроблене спеціально для настільних рольових ігор, видається дивним та дуже нішевим. Начебто занадто нішевим, але в міру того, як ми все глибше і глибше занурювалися в світ цих ігор, з’явилося так багато тем, які мають сенс для Donate Life America…Життя і смерть, зцілення через самовіддані дії, командна робота та розповідь історій – все це вплетено у цей світ. І ця аудиторія дуже пристрасна і напрочуд велика».

«Є багато людей, які люблять ігри та колекціонують речі, які роблять їхній ігровий процес більш захоплюючим та різноманітним. Наша мета полягала в тому, щоб зробити щось, що точно впишеться в їхній світ, але також м’яко підштовхнули цих гравців до того, щоб вони стали зареєстрованими донорами органів. Отже, The Healing Dice!, якщо вам подобається, можете отримати негайно. Якщо ні, нічого страшного, вони, як і раніше, дуже круті кістки».

Девід Флемінг, президент та головний виконавчий директор Donate Life America, каже: «Donate Life America рада знову працювати з The Martin Agency, щоб творчо залучити нову аудиторію до можливостей порятунку життя та зцілення, які стали можливими завдяки донорству органів, очей та тканин. The Healing Dice пропонують унікальну можливість паралельного ігрового процесу, який вшановує та захищає життя, з рятівною роллю, яку кожен з нас може зіграти в реальному світі».

Розкажіть друзям про новину

Нове відео