14 Лис 2022, 12:42

Cadbury перетворив постери по всій Великобританії у поштові відділення

Cadbury запустив свій поштовий сервіс «Secret Santa Postal Service». Святкова активація з’являтиметься на діджитал та статичних постерах по всій країні протягом шести тижнів перед Різдвом. Виконуючи місію з об’єднання британців навколо простого жесту, що відображає справжній дух Різдва, Cadbury надихатиме людей таємно відправляти безкоштовну плитку шоколаду комусь особливому.

В основі інтегрованої кампанії, розробленої у співпраці з агентством звукозапису VCCP London та виробничими партнерами Bernadette та Girl&Bear, лежать сотні постерів, які з’являтимуться по всій Великій Британії від автобусних зупинок до залізничних вокзалів, і від химерних маленьких містечок до великих міст. Постери пропонуватимуть представникам громадськості таємно відправити шоколад комусь особливому безкоштовно, просто відсканувавши QR-код.

На кожному діджитал постері також зображено чарівного поштальйона, яка триматиме низку вітальних знаків зі свого поштового відділення Cadbury і пояснюватиме, що таке «Secret Santa Postal Service» і як люди можуть взяти участь у щедрому ритуалі.

Загалом 120 000 шоколадних батончиків Cadbury будуть поступово випускатися щодня до 24 грудня, щоб якнайбільше людей мали змогу таємно відправити шоколад комусь особливому. Діджитал постери з’являтимуться у випадковому порядку протягом дня.

Залежно від наявності люди можуть вибирати різні шоколадки, включаючи оригінальний батончик Cadbury Dairy Milk, а також батончики Oreo, Caramel, Wholenut, Fruit, Nut і Plant. Також доступний ряд сезонних продуктів із зимового асортименту, у тому числі батончик Cadbury Dairy Milk Mini Snowballs та батончик Cadbury Dairy Milk Winter Wonderland.

Прагнучи зробити поштовий сервіс більш чарівним та доступним цього року, ніж колись раніше, Bernadette, інноваційна компанія з продуктів та послуг з VCCP, посилило активацію, що дозволяє оживити постер за допомогою додаткової магії, використовуючи доповнену реальність.

Поряд з активацією плакату Cadbury створила 30-секундний фільм, героєм якого став поштальйон Cadbury. Креатив демонструє низку місць для постерів: від платформ вокзалу до узбережжя, і закликає людей подумати про когось особливого.

Компанія буде підтримуватися спеціальним веб-сайтом Cadbury Secret Santa.

Ангус Вайн, креативний директор VCCP London, додав: «Cadbury Secret Santa – це справжній, різдвяний, чарівний результат роботи кохання, тому ми всі раді, що тепер люди можуть отримати до цього доступ із будь-якої точки країни. Прогулюючись магазинами, стоячи на автобусній зупинці, де б ви не побачили один із наших постерів, ви можете потрапити всередину поштової служби та відправити комусь таємний безкоштовний шоколад. Щасливого Різдва!»

Поштова служба Cadbury Secret Santa працюватиме протягом шести тижнів до переддня Різдва на британському телебаченні, VOD, кінотеатрах, зовнішній рекламі, DOOH, соцмережах, радіо та діджитал форматі.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео