06 Жов 2023, 12:57

Бронетранспорт для ЗСУ та безплатний кар’єрний марафон для людей 50+: щотижневий дайджест добрих справ

Бізнес продовжує активно «воювати» на своєму гуманітарному фронті, підтримуючи ЗСУ та тих, кому допомога дуже необхідна. MMR пропонує щотижневий Дайджест добрих справ та зі свого боку дякує бізнесу за активну позицію.

Бронетранспорт для війська за бонуси

2 жовтня Благодійний Фонд Сергія Притули разом з українськими ритейлерами запустив спільний збір «Бонусна броня». Клієнти компаній-партнерів зможуть, переказавши свої бонуси, посприяти закупівлі 6 гусеничних бронетранспортерів та 16 броньованих позашляховиків, котрі будуть передані підрозділам Сил Оборони як медико-евакуаційний транспорт. Лінія магазинів EVA, наряду з іншими знаними ритейлерами, долучилася до ініціативи. До 31 жовтня включно учасники програми лояльності «EVA МОЗАЇКА» зможуть спрямувати свої бонуси на реалізацію ініціативи.  

SKOFKA та AUTO.RIA розпочинають збір на фури-тягачі для ЗСУ

Український маркетплейс AUTO.RIA та реп-виконавець SKOFKA спільно із БФ «Південь України» розпочинають збір одразу на дві фури-тягачі, які будуть передані на потреби 56-ої окремої мотопіхотної Маріупольської бригади оперативного командування «Південь» Сухопутних військ Збройних Сил України. Необхідна сума – 3 600 000 грн. Збір проходитиме в межах фандрейзиногового проєкту AUTO.RIA – «Авто для ЗСУ». 

Фонд Життєлюб запускає безплатний кар’єрний марафон для людей віку 50+ років

Фонд «Життєлюб» 14 жовтня запускає безплатний кар’єрний інтенсив для людей віку 50+ років. Він триватиме місяць, це будуть вісім занять, на яких студенти навчаться писати резюме та мотиваційні листи, дізнаються, через які канали найефективніше шукати роботу та багато іншого. Також для учасників будуть індивідуальні кар’єрні консультації. 

Uber надав 30 000 безоплатних поїздок для вчителів та батьків дітей з особливими освітніми потребами

30 тисяч безоплатних поїздок було надано платформою Uber для вчителів та батьків дітей з особливими освітніми потребами у семи містах України. Починаючи з грудня 2022 року, Uber забезпечує поїздками батьків та фахівців інклюзивно-ресурсних центрів (ІРЦ) — установ для дітей з особливими освітніми потребами. Раніше цього року CEO Uber Дара Хосровшахі особисто відвідав один з таких центрів, щоб зустрітися з дітьми та освітянами. Промокоди на поїздки UberX, що надають 100% знижку та покривають до 30 поїздок на місяць, поширюються серед освітніх закладів Міністерством освіти та науки України в межах Меморандуму про співпрацю та взаєморозуміння, укладеного з Uber. 

Projector & Довженко-Центр запускають благодійний курс про анімацію

В основі програми — колекція, яку зберігають у Довженко-Центрі. Студенти курсу переглянуть відеолекції про 5 періодів української анімації: від 1920-х до сьогодні, дізнаються про перші твори й пізніші легендарні роботи, про боротьбу режисерів з радянською владою та про взаємозв’язки із закордонними митцями, про вплив війни та актуальні теми сучасної анімації. Курс є повністю благодійним: усі кошти спрямуються на відновлення архівних плівок українських мультиплікаційних творів.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео