26 Тра 2023, 11:05

Бренд секс-іграшок створив фалоімітатор, натхненний айсбергом поблизу Ньюфаундленду

Гігантський айсберг у формі пеніса біля берегів Ньюфаундленду на прізвисько Дікі Берг надихнув нового борця зі змінами клімату на створення фалоімітатора, який допомагає врятувати планету.

Айсберг потрапив у заголовки новин по всьому світу, викликавши різні реакції людей. Більшість знайшла це смішним. Але багато хто також був стурбований впливом кліматичних змін, які він уособлював. Підвищення температури прискорює танення льодовиків, і фалічний айсберг слугував серйозним нагадуванням про цей факт.

Виробник іграшок для дорослих DeeVa у співпраці з агентством Zulu Alpha Kilo вирішили діяти. Вони створили фалоімітатор, який виглядає як справжній айсберг. Він повністю виготовлений з екологічно чистих м’яких матеріалів, тому безпечний для планети. 100% прибутку від цієї унікальної секс-іграшки піде на користь некомерційних організацій, які борються зі зміною клімату.

Опануйте вау-маркетинг та прокачайте креативну стратегію вашого бренда на MRKTNG марафоні від MMR та Ekonomika+.

25 червня понад 30 спікерів з Ощадбанку, Укрзалізниці, Kernel, Intertop, CHER’17, Vandog Agency та інших компаній поділяться найкращими маркетинг-практиками та креативними кейсами, які вражають весь світ.

Забронювати участь

«Навколо цього айсберга було багато сенсаційних та гумористичних заголовків, — каже Том Ешкрофт, президент DeeVa Toys. — Ми створили Дікі Берга, щоб привернути увагу до цієї проблеми в легкій формі».

«Коли ми побачили, як інтернет відреагував на айсберг, ми зрозуміли, що це чудова можливість у зухвалий спосіб підвищити обізнаність та зібрати кошти на боротьбу зі зміною клімату», — каже Ліза Волтон-Ріксон, директорка бізнес-групи Zulu Alpha Kilo.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео