12 Тра 2023, 16:51

BMW представив кіноматографічний ролик з Умою Турман та Пом Клементьєфф

Минуло вісім років відтоді, як компанія BMW випустила чергову главу своєї кінофраншизи, і автомобільний бренд готується до дебюту свого новітнього електромобіля у черговому динамічному міні-фільмі.

За ці роки в короткометражках бренду знімалися одні з найбільших гравців індустрії.

«Ми раді, що всі шанувальники кіно зможуть побачити «The Calm», — сказав Стефан Пониква, віце-президент BMW з питань комунікації та взаємодії з брендами. — Коли ми замовили цей фільм, ми знали, що працюємо в рамках набору стандартів, створених завдяки значущості минулих постановок BMW Films, і ми пишаємося тим, що продовжуємо цю традицію з цією новою і захоплюючою сюжетною лінією».

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Компанія випустила тизери фільму «The Calm» з французькою актрисою Пом Клементьєфф та Умою Турман. Тизер обіцяє семихвилинний епічний фільм і першу в світі автомобільну погоню, а Ума Турман грає роль секретного агента, якому доручено доставити пакунок до Канн.

Прем’єра ролика відбудеться на 76-му Каннському міжнародному кінофестивалі 17 травня, через 22 роки після серії роликів «Прокат», які розповсюджувались в інтернеті 2001 до 2002.

«BMW Films є невід’ємною частиною багатої історії BMW у світі кіно, — додав Єнс Тімер, старший віце-президент BMW по роботі з клієнтами та брендами. — Творчий та інноваційний характер цього короткометражного фільму демонструє передовий підхід, який був притаманний цій серії з самого початку. Повернення франшизи у 2023 рік з двома потужними жіночими образами відчувається особливо гостро».

Розкажіть друзям про новину

Нове відео