08 Гру 2023, 13:48

Благодійний аукціон для укриття в садочку та 2000 дронів на фронт: щотижневий дайджест добрих справ

Бізнес продовжує активно «воювати» на своєму гуманітарному фронті, підтримуючи ЗСУ та тих, кому допомога дуже необхідна. MMR пропонує щотижневий Дайджест добрих справ та зі свого боку дякує бізнесу за активну позицію.

У День Святого Миколая гроші від реклами у праймі на 1+1 Україна пішли на підтримку дітей, що навчаються в «Школах Супергероїв» при лікарнях

Усі кошти, отримані від рекламодавців 6 грудня у період прайм-тайм, у першому рекламному блоці з 19:00 по 20:00, будуть направлені на підтримку дітей, що навчаються в державній установі «Школа Супергероїв» при лікарнях. На сьогодні 11 освітніх просторів, за підтримки Першої леді України Олени Зеленської, діють по всіх куточках країни, що дає можливість маленьким пацієнтам не переривати навчальний процес. Кураторкою та головою піклувальної ради проєкту є ведуча 1+1 Україна Наталія Мосейчук, а 1+1 media виступає генеральним медіапартнером. Долучитися до благодійної справи могли і всі небайдужі глядачі. Для цього необхідно було просто переглянути перший рекламний блок на телеканалі 1+1 Україна у період прайм-тайм.

Стартував аукціон для збору коштів на укриття у садочку в Миколаєві

Побувати на зйомках поки що секретної програми з Катериною Осадчою, сніданок з впливовою українською журналісткою Севгіль Мусаєвою та політологом і ютуб-блогером Миколою Давидюком, індивідуальне заняття з тренеркою та телеведучою Анітою Луценко, онлайн-розмова про літературу з письменницею та співачкою Іреною Карпою та багато іншого. За ці та інші понад 60 лотів можна позмагатися на благодійному аукціоні зустрічей від фондів “Твоя опора” та savED. Стартував аукціон символічно до Дня святого Миколая та триватиме до 30 грудня включно. Фонди закликають бажаючих не лише боротись за лоти, але й виставити власні, ставши благодійним «Миколаєм» для миколаївських дошкільнят.

АЛЛО спрямує 10% з продажів дитячих товарів на планшети для дітей

АЛЛО розпочав нову благодійну акцію — «Дотик до дитячих мрій». З 6 грудня 2023 року та до 15 січня 2024 року АЛЛО спрямовуватиме 10% з продажу кожного товару для дітей продавця АЛЛО у застосунку на закупівлю подарунків. На зібрану суму компанія АЛЛО придбає планшети для дітей, які є підопічними благодійного фонду «Голоси дітей» — це діти з сімей внутрішньо переміщених осіб та військовослужбовців, з деокупованих територій, діти з інвалідністю та ті, хто має досвід війни через бойові дії. Мета АЛЛО — завдяки накопиченим коштам передати 1000 планшетів.

Подавай дрони як патрони: як 2000 дронів відправились на фронт

Фонд Сергія Притули, військова школа «Боривітер», та Uklon закрили збір «Рій помсти» — збір на 2 000 FPV-дронів та навчання 420 пілотів. Креативну комунікацію створила команда креативної агенції I AM IDEA у партнерстві з інфлюенс-агенцією Rozmay. Спільний збір «Рій помсти» запустили у вересні — на закупівлю 2 000 FPV-дронів та навчання 420 пілотів. У жовтні вийшла некласична комунікація, а за кілька місяців закрили великий збір на 50 мільйонів гривень. 

15 тисяч заявок на різдвяне диво. Проєкт Circle of Toys закликає долучатися до здійснення дитячих мрій

Напередодні Різдва соціальна ініціатива Circle of Toys закликає українців подарувати іграшки дітям, чиї сім’ї не можуть собі цього дозволити. Відправити можна як нову іграшку, так і вживану, якщо вона у належному стані. 
Проєкт ініційовано соціальною мережею допомоги Find Refuge. На спеціально створеній платформі вже зареєстрували понад 15 тисяч запитів від батьків та законних опікунів, які зараз не можуть собі дозволити придбати дітям іграшки. Переважно — це сім’ї військових, ВПО, багатодітні родини. Кожен охочий може обрати одну чи декілька заявок та відправити дитині саме те, про що вона мріє.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео