01 Июл 2022, 12:24

Бізнес і війна. Щотижневий дайджест добрих справ

Бізнес продовжує активно «воювати» на своєму гуманітарному фронті, підтримуючи ЗСУ та тих, кому допомога дуже необхідна. MMR пропонує щотижневий Дайджест добрих справ та зі свого боку дякує бізнесу за активну позицію.

Нова пошта приєдналася до проєкту із доставки продуктових наборів від Фундація Дім Рональда МакДональда

Нова пошта приєдналася до проєкту із доставки продуктових наборів від Фундація Дім Рональда МакДональда для родин, які потерпають від війни. Фундація надає життєво важливі продукти харчування, а Нова пошта безкоштовно доставлятиме їх міським адміністраціям та гуманітарним організаціям по всій країні в рамках проєкту Гуманітарна пошта України. Це допоможе збільшити кількість допомоги та передати ще більше продуктів харчування для сімей, які залишилися без даху над головою, чи переселилися або стареньких, які не можуть через бойові дії вийти із будівель.

LOBODA перерахувала 3 млн грн на дитсадок в Ірпені

Співачка Світлана Лобода надала допомогу в розмірі 3 мільйони гривень на добудову частково зруйнованої рашистами будівлі дитячого садочку «Віночок» в місті Ірпінь. За словами Ірпінського міського голови Олександра Маркушина, загальна вартість добудови цього дитсадку складає близько 24 млн гривень без врахування ушкоджень внаслідок бойових дій.Також команда Світлани Лободи заснувала міжнародний благодійний фонд для якнайшвидшого досягнення мети по добудові дитсадка «Віночок».

Благодійна організація “CARE” допомагає постраждалим від війни

На виручені кошти наш український фонд «Твоя Опора», який став партнером “CARE”, закупив медикаменти та обладнання київський лікарні. І тепер лікарі мають ще більше інструментів для надання допомоги постраждалим.

Благодійні внески у додатку Glovo буде подвоєно

Впродовж двох місяців благодійні донейти у додатку Glovo будуть подвоюватися. Сервіс Glovo разом із  Mastercard та UKRSIBBANK оголосили про спільну благодійну ініціативу #вдвічі_більше_добра. Усі внески користувачів через баббл “Допоможи Україні!” у додатку Glovo, здійснені карткою Mastercard® від UKRSIBBANK, буде подвоєно. Сьогодні у бабблі вже присутні фонди “Повернись живим” та СОС Дитячі Містечка, Фундація Дім Рональда Макдональда, Восток-SOS, “Common Help UA” та “Клуб Добродіїв”. Також можна підтримати такі проекти як: “Пригости Захисника”, UAnimals, “Підвішені продуктові набори із OVO”,  ДонорUA та ініціативи фонду БОН. За три місяці роботи бабблу “Допоможи Україні!” користувачі Glovo задонейтили вже майже 600 тис гривень до різних благодійних організацій. 

SOCAR запускає проєкт подяки пожежним та парамедикам

Тепер на АЗК SOCAR можна пригостити найсміливіших людей — працівників ДСНС та лікарів швидкої допомоги. Потрібно бути зареєстрованим у застосунку SOCAR level. Придбати ваучер «Подяка» на страву або напій у Buta Cafe. А потім закріпити на дошку «Подяк».

5 мільйонів гривень на освітній контент: як SWEET.TV підтримує українських авторів

SWEET.TV допоможе авторам охопити ширшу аудиторію та почати заробляти на продажі власних освітніх продуктів. Для цього сервіс надасть десятьом проєктам промопідтримку, що еквівалентна 5 млн гривень. Кожен з найкращих 10 проєктів буде розміщений у кінозалі сервісу та безкоштовно отримає масштабну промо кампанію в комунікаційних каналах SWEET.TV загальним охопленням 13 мільйонів контактів.

Організації United for Ukraine та BRYTER об’єднують переміщених осіб з юристами та надають інформаційну допомогу

Організації United for Ukraine та BRYTER об’єднують переміщених осіб з юристами та надають інформаційну допомогу за підтримки IRC та Google.org. Партнерство UFU з BRYTER забезпечує команду юристів UFU необхідними інструментами для створення цифрових додатків. З лютого 2022 року понад 4000 індивідуальних запитів з 21 країни було опрацьовано через платформу Emergency Relief UFU.

На платформі єДопомога Mastercard і Fozzy Group додатково підтримають українців

Mastercard та Fozzy Group за підтримки Міністерства соціальної політики України запускають ініціативу на платформі єДопомога, щоб додатково підтримати українців, які цього гостро потребують. Упродовж трьох місяців із 1 липня 2022 р. номінал Передплати єДопомога, сплаченої Благодійником карткою Mastercard®,  збільшуватиметься на суму від 50 до 100 гривень. Скористатися Передплатою єДопомога можна в торговельних мережах «Сільпо», Le Silpo, «Фора», «Thrash!Траш!» та FOZZY.

Люксоптика продовжує допомагати Україні

Сьогодні за підтримки наших акціонерів благодійна допомога медикаментами розміром майже 15 млн гривень відправляється до медичних закладів Харкова. Міський голова Харкова, Ігор Терехов, подякував компанії за злагоджену співпрацю та те, що Люксоптика направляє допомогу для харків’ян та військових, не зважаючи на безперервні обстріли та небезпеку у місті.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео