10 Січ 2023, 13:10

Банк Гонконгу перетворив найбільший 3D-білборд міста на твір мистецтва

Ініціатива HSBC «Open to Art» спрямована на трансформацію та модернізацію доступу людей до мистецтва та те, як люди сприймають різні форми мистецтва та культури в Гонконзі, який є одним із найбільших у світі центрів торгівлі мистецтвом.

Для початку HSBC перетворив місто Гонконг на відкрите полотно, а галерея метавсесвіту дає місцевим митцям-початківцям вкрай необхідну експозицію.

На гамірному поромному причалі Цім Ша Цуй у Гонконзі компанія HSBC перетворила величезний 3D-діджитал білборд на захоплюючий мистецький досвід. Агенція MSL Hong Kong співпрацювала із творцем нових медіа Генрі Чу, чиї роботи виставлялися в деяких найпрестижніших музеях світу, таких як Музей сучасного мистецтва в Нью-Йорку.

Яскраві візуалізації абстрактних квітів Чу викликаються рухом, утворюючи унікальні твори діджитал мистецтва. Знакові гарбузи Яйої Кусами також демонструються як частина 3D-витвору мистецтва, щоб заохотити місцевих жителів відвідати спонсоровану HSBC спеціальну виставку.

Галерея метавсесвіту «Open to Art» HSBC — це ще одна нова платформа, де місцеві художники можуть демонструвати свої роботи, перетворюючи традиційне мистецтво на захоплюючий цифровий досвід. Місцеві художники, які демонструють свої роботи, включають Flyingpig, Wong Ping і Yeung Hok Tak.

Браян Хуей, голова відділу клієнтських пропозицій та маркетингу в HSBC, сказав: «Open to Art спрямована на те, щоб змінити спосіб доступу людей до мистецтва та те, як мистецтво може бути сприйняте аудиторією. Це, зрештою, приносить гонконзькій публіці дивовижні мистецькі та культурні враження, роблячи сучасну візуальну культуру доступнішою для всіх. Виходячи з обіцянки нашого бренду HSBC «Open up a world of opportunity», це також стане довгостроковою платформою, на якій HSBC прагне відкрити спільноту для більшої кількості речей, таких як Open to Sports, Open to Tech і т.д».

Алексіс Чіу, керуючий директор групи MSL Hong Kong, пояснює: «HSBC хотів продемонструвати свою підтримку місцевій мистецькій сцені міста, запустивши ініціативу Open to Art: прагнення зробити сучасну візуальну культуру доступнішою. Ця інсталяція є частиною більшої картини перетворення міста на полотно, щоб люди мали доступ до мистецтва та його оцінку по-новому».

Як найбільший банк Гонконгу, HSBC відомий як каталізатор у суспільстві, коли справа доходить до захисту місцевих справ. Мистецтво вже викликає величезну пристрасть серед своєї аудиторії, але із запуском програми «Open to Art» HSBC відкриває ексклюзивний мистецький ринок Гонконгу для всіх, перетворюючи саме місто на полотно для захоплюючих мистецьких вражень.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео