11 Тра 2022, 13:35

Apple припиняє випускати музичний плеєр iPod

Apple припиняє випускати музичний плеєр iPod. З моменту появи більше 20 років тому iPod зачарував користувачів у всьому світі, яким подобається можливість брати музику з собою в дорогу. Сьогодні можливість вивести свою музичну бібліотеку у світ інтегрована на всю лінійку продуктів Apple, від iPhone та Apple Watch до iPad та Mac, поряд з доступом до більш ніж 90 мільйонів пісень та понад 30 тисяч списків відтворення, доступних через Apple Music.

«Музика завжди була частиною нашого ядра в Apple, і надання її сотням мільйонів користувачів так само, як це зробив iPod, вплинуло не тільки на музичну індустрію — це також змінило те, як музику знаходять, слухають та розповсюджують», — пояснює рішення Грег Джосвіак, старший віце-президент Apple з міжнародного маркетингу.

«Сьогодні дух iPod продовжує жити. Ми інтегрували неймовірний музичний досвід у всі наші продукти, від iPhone до Apple Watch та HomePod mini, а також у Mac, iPad та Apple TV. А Apple Music забезпечує найкращу в галузі якість звуку за допомогою просторового звуку — немає кращого способу насолоджуватися, відкривати для себе і насолоджуватися музикою».

У компанії додають, що iPod Touch продовжать продавати до закінчення пристроїв у магазинах.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео