Особлива інновація з’явилася завдяки співпраці між Європейським космічним агентством (ESA) та Samsung — Galaxy Time — циферблат годинника для Сонячної системи.
Чи знаєте, котра година зараз на Юпітері? Чи знаєте, що день на Венері триває 243 земних дні? Користувачі циферблатів для смарт-годинників, таких як Galaxy Watch6 та Watch6 Classic, у майбутньому зможуть носити на своєму зап’ясті дані про Сонячну систему в режимі реального часу.
Поглянувши на свій смарт-годинник, користувачі циферблату Galaxy Time можуть зазирнути за горизонт рідної планети і побачити сусідні. Точні позиції, відстані та час Меркурія, Венери, Марса, Юпітера, Сатурна, Урана та Нептуна розраховуються та відображаються на основі даних ESA в режимі реального часу.
Щоб досягти максимальної точності, розробники Samsung покладались на дані ESA. Мінімалістичний дизайн був розроблений на основі даних про швидкість обертання та орбіти восьми планет. Для кожної довелося розробити окремий циферблат, оскільки тривалість дня на кожній планеті різна.
Циферблат Galaxy Time повідомляє, котра година зараз на сусідніх планетах. Крім того, він пропонує глибше розуміння Сонячної системи. Наприклад, відстань сусідніх планет до Сонця та до Землі, кількість їхніх супутників, точне положення та планетарні пори року.
Агентства Leo Burnett Germany та MetaDesign Berlin відповідали за створення циферблату.