29 Бер 2023, 14:55

Євген Клопотенко розірвав партнерські відносини з Олександрою Фідкевич

Український кулінарний експерт Євген Клопотенко повідомив про розрив своїх партнерських відносин із Олександрою Фідкевич після 6 років спільної роботи.

«Ми досягли чимало крутих результатів не тільки в бізнесі, а й у проєктах, які змінюють світ на краще. Тут дійсно є причини відчувати гордість. Ми розбудували успішний бізнес, ми створити масштабну кулінарну медіасистему, ми втілили багато важливих проєктів для поліпшення культури харчування в Україні та посилення статусу української кухні у світі. Було подання борщу до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, була реформа системи шкільного харчування, трансформація професійної освіти кухарів. Було видавництво кулінарних книжок і розвиток кулінарних інформаційних ресурсів, таких як сайт klopotenko.com». — написав Євген.

Партнери ухвалили рішення рухатися окремо, оскільки всіх цілей, які були поставлені на початку співпраці, було досягнуто.

Олександра буде далі працювати в ролі продюсерки видання книги рецептів Клопотенка у США. Крім того, Фідкевич планує консультувати підприємців та продюсувати особисті бренди.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео