16 Жов 2023, 16:22

Креативники створили айдентику для платформи та об’єднання ветеранів війни

У найближчому майбутньому Україна буде допомагати приблизно 5 мільйонам ветеранів, а також членам їхніх сімей та родичам загиблих військових. Зокрема, їм потрібна підтримка у соціальній адаптації, відновленні після травм, розв’язанні фінансових питань та наданні правової допомоги. 

Досвідченні офіцери Збройних Сил України, ветерани війни, особисто пройшовши через усі складнощі повернення до цивільного життя створили об’єднання та онлайн платформу NOVA, яка допомагає отримати якісну допомогу з реабілітації, зрозумілу правову підтримку в отриманні належних статусів та пільг, необхідні знання з розв’язання фінансових проблем.

Ми щиро бажаємо допомогти всім захисникам відчути впевненість у своєму майбутньому, а також мати сили приєднатися до активної участі в суспільному житті країни. Адже успіх кожного з нас — це процвітання України, за яку ми так довго боролися та давно мріяли.
Владислав та Олександр
засновники проєкту

Інформаційно-навчальна платформа NOVA надає прості покрокові та ефективні плани дій, що пропонують перевірені експерти з правової допомоги та реабілітації. Крім того, платформа пропонує безплатні ресурси з фінансової грамотності, які спеціально розробили для Захисників України та їхніх родин.

NOVA — це фундамент майбутнього життя для ветеранів та їхніх родин, і саме образ фундаменту Arriba! використали для створення логотипу бренду — фундамент, з якого проростає нове життя. А в брендинг NOVA, Arriba! заклали прості графічні елементи, що складаються у цілі фігури — тобто, у ціле життя, яке бренд допомагає будувати.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео