30 Сер 2022, 14:58

В Україні з’явилася безкоштовна освітня платформа про крипту та блокчейн

Команда українських криптоентузіастів з міжнародної компанії CryptoDiffer, яка оперує у сфері криптовалют з 2018 року, створила проєкт ЦеКрипто. Це унікальний для України проєкт, який був створений з метою допомогти українцям розібратися у криптосфері, альтернативних способах заробітку та оперуванням капіталом. «ЦеКрипто» створений виключно з благодійних цілей і є неприбутковою організацією. Доступ до навчальних матеріалів — безкоштовний для всіх охочих.

Україна вже посідає перше місце у світі за відсотком населення, яке володіє криптовалютою. А з початком війни її використання все більше стає звичною практикою. Збір коштів для благодійності, закупівля військової амуніції, проведення швидких платежів за кордон та диверсифікація збережень сьогодні це додаткові приводи для активного використання цифрової валюти. Попри це, бар’єр входу у сферу залишається досить високим через брак знань та специфіку індустрії. Саме тому зараз, у непрості для українців часи, автори проєкту захотіли ділитись власним досвідом, аби підвищити обізнаність українців та показати можливості альтернативних способів заробітку. 

Своєю місією ми вважаємо розвиток загального економічного добробуту України та українців. Після перемоги потрібно буде розбудовувати економіку країни, і ми вважаємо, що криптовалютний кластер займе тут своє місце. Криптовалютна сфера дає унікальні можливості фінансового світу всім охочим, хто ретельно та свідомо до цього ставиться.
Владислав Скакун
засновник ЦеКрипто

Принцип роботи платформи досить простий. Основним продуктом ЦеКрипто є вебсайт — мінімалістичний та простий у використанні ресурс, на якому системно викладається інформація. Матеріал подається у доступній формі, що дозволяє почати свій шлях у сфері криптовалют з нуля. Після закінчення кожного курсу користувач може пройти тест, щоб перевірити засвоєні знання. Загалом на сайті доступно вже 6 курсів — від простих до складніших. 

Також є Словник найнеобхідніших для опанування сфери криптовалюти термінів. Платформа активно розвиває соцмережі — зокрема, Instagram, Facebook та Twitter — де також можна знайти корисну та актуальну інформацію. Крім того, ЦеКрипто має свій Telegram-канал та чат для учасників криптоспільноти. Наразі навчальний проєкт почав швидко набирати обертів: більше тисячі людей зацікавилися платформою, а найближчим часом планується запуск ще кількох курсів. В майбутньому до участі на платформі обіцяють залучити спеціалістів з інших компаній зі сфери криптовалют.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео