05 Гру 2023, 13:33

Українській волі присвятили колекцію прикрас

Онлайн-інститут Projector та київський бренд прикрас Cote&Jenot присвятили колекцію прикрас Українській Волі.

До колекції VOLIA JEWELLERY увійшли три прикраси: каблучка, каф та підвіска. На кожній прикрасі зображений птах як образ волі — української філософії, яка стала головною темою нового випуску артбуку Telegraf від Projector Publishing & Store.

Усього в дизайні прикрас використали три різні силуети пташок, кожна з яких символізує окремий прояв волі українців: сокіл, ворона й лелека. Відповідно до колекції увійшли: каблучка «Мужність», каф «Мудрість» та підвіска «Любов». Кожна птаха і кожна прикраса — втілення волі, яка об’єднує, окриляє й веде до перемоги.

Колекція прикрас стала продовженням промо видання «Воля» — третього із серії журналів Telegraf. Свій новий артбук команда Projector презентувала восени 2023 року. Концепцію випуску присвятили різним проявам української волі — рушійної філософії українців, яка мотивує до змін та допомагає наблизити перемогу.

Головну тему випуску дизайн-команда артбуку традиційно втілила й у візуальній концепції: гортаючи журнал, читач зможе символічно випустити з неволі птахів, що є головними образами волі. Їх у виданні 13 — як і вирізьблених на цупкому папері сторінок-витинанок, які символізують ґрати для птахів, поки читач не перегорне їх і не випустить пташок на волю.

Усі прикраси виготовлені з латуні. Ціна кафу складає 1290 гривень, стільки ж — підвіски; придбати каблучку можна за 1690 гривень. У комплекті з прикрасою можна купити також журнал «Telegraf. Воля» зі знижкою. Крім того, в онлайн сторі інституту доступні раніше презентовані серія шоперів, піни та стікерпак «Птахи Волі».

Розкажіть друзям про новину

Нове відео