22 Бер 2023, 12:08

Duolingo створить власний музичний застосунок

Застосунок для вивчення мов Duolingo, яким користуються понад 500 мільйонів користувачів, працює над музичним додатком.

Технологічна компанія нині має невелику команду, яка працює над музичним продуктом, і візьме у команду вченого, який є «експертом у галузі музичної освіти, який поєднує в собі як теоретичні знання відповідних наукових досліджень у галузі навчання, так і практичний досвід викладання», згідно з вакансією на сайті Duolingo. Компанія також розмістила вакансію з пошуку позаштатного музичного консультанта та консультанта з навчальних програм, але компанія більше не приймає заявки на цю вакансію.

У списку вакансій передбачається, що програма буде навчати основ теорії музики з використанням вчителів і популярних пісень.

Duolingo поступово перетворився з вивчення мови на кілька нових допоміжних проектів, які можуть принести значний дохід у найближчі роки. Наприклад, The Duolingo English Test, створений у рамках проекту хакатона в 2014 році, є сертифікаційним онлайн-іспитом, що перевіряє знання мови. Під час пандемії компанія також запустила Duolingo ABC – безкоштовний застосунок, призначений для дітей віком від 3 до 6 років, спрямований на вивчення англійської мови.

У жовтні 2022 року компанія анонсувала Duolingo Math у своєму першому предметному розширенні, що виходить за рамки його початкових коренів вивчення мови та грамотності. Додаток з математики безкоштовний і схожий на вивчення мови. Обидва вимагають методичного мислення та здатності застосовувати функції для отримання відповідей.

Музика — це предмет, який знаходиться в педагогічному центрі мови, що потребує нюансів та контексту, та математики, яка потребує зосередження уваги на формулах, щоб давати правильні відповіді, або, в даному випадку, на звуках.

Мова, математика та музика в Duolingo вимагають від користувачів знання основ. Саме цим відрізняється Duolingo: він фокусується на будівельних блоках, а не на конкретній майстерності як на способі отримання навички.

Крім того, ця концепція, мабуть, підтримується керівниками компанії: головний бізнес-директор Duolingo Боб Міз є інвестором Trala, технологічної компанії, яка пропонує віртуальні уроки гри на скрипці. Нещодавно він залучив 8 мільйонів доларів у своїй серії A.

Поки що, здається, резонує ширша сфера діяльності. Duolingo більш ніж подвоїв свою базу платних підписників минулого року, згідно з останнім квартальним звітом. Загальний дохід також майже подвоївся і становив 369,5 млн доларів у 2022 році.

Незрозуміло, як музичний застосунок Duolingo матеріалізується протягом наступних кількох місяців. Невідомо, чи застосунок допоможе читати музику, писати музику, вивчати інструменти або все вищезгадане, чи це просто крихітний експеримент.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео