10-й фестиваль соціальної реклами SAAD назвав переможців
25 Ноя 2021, 12:30

10-й фестиваль соціальної реклами SAAD назвав переможців

У Києві завершився 10-й фестиваль соціальної реклами SAAD (Social Awareness Ads Festival, ex-Molodiya Festival). Учасниками стали молоді рекламісти з усього світу, а призові місця розділили 2 українських ролики і один німецький.

Перше місце отримав ролик про тестування косметики на тваринах.

“Це коротеньке відео, яке добре вписується в інстаграм. І саме це робить ролик робочим: клікнуть, бо візуально легко і симпатично; додивляться, бо динамічно і коротко; зрозуміють, бо просто і ясно. Іноді хочеться саме такої соціалки. Однак це зовсім не означає, що тепер ми любимо тільки такі роботи і не чекаємо наступного року чогось хитро викрученого”, – каже співзасновниця SAAD Наталя Шевчук.

Нова економічна реальність: які тренди визначатимуть ринок у 2025 – досвід TERWIN, Arcelor Mittal, Kvertus, BRAVE1, Starlight media, ГК «Молочний альянс» та 40 провідних управлінців та державних діячів.

11 квітня на Business Wisdom Summit дізнайтеся, як розширювати партнерства, зміцнювати довіру до бренду та виходити на міжнародні ринки. Реальні стратегії та досвід компаній, які вже зробили цей крок.

Забронювати участь

Друге місце фестивалю отримав ролик організації DOG MA, який закликає усиновлювати безпородних тварин.

На третьому – німецька соціалка про брак питної води у світі.

У категорії постер перше місце отримав плакат про безпечний секс.

“Як говорити з дітьми про секс? Точно не погрозами чи звинуваченнями. Найкраще – їхньою мовою і їхніми жартами. Бо інтерес до сексуальності природній, незалежно від віку. І наша задача – заохотити пам’ятати і про фанову її сторону, і про сторону відповідальності за своє здоров’я”, – пояснює виконавчий директор SAAD Ігор Мельник.

Серед інших тем, які порушують учасники фестивалю – в’язні Кремля, працевлаштування людей з інвалідністю, расова рівність та ін. Увесь шортлист можна подивитися на сайті.

Руслан Петров, BART AND FINK, ще один член журі, наступного року очікує більшої мультимедійності від учасників: «Більше не стандартних рішень, хочеться щоб проект-ідея, яку запропонує учасник міг розкладатись на різні канали комунікації. Хороший ролик – так, клас, але якщо буде змога цю ідею розкласти на інші канали, щоб зробити якісний піар, подію, перфоманс, діджитал-прояви – це дає більше шансів, що вас почують».

Расскажите друзьям про новость