10 Июл 2007, 09:58

«Урядовий кур’єр» перепросив читачів за номер від 7 липня

«Урядовий кур’єр» перепросив читачів за номер від 7 липня

Урядова газета «Урядовий кур'єр» вибачається перед читачами за черговий номер 7 липня, який не надійшов більшості читачів, — повідомляють «Українські новини».

Таке вибачення розміщене на першій і другій сторінках «Урядового кур'єра» від 10 липня.

Редакція газети підкреслює, що це відбулося не з її провини. 

У повідомленні сказано, що в суботньому номері у зв'язку із загостренням ситуації в країні з державними закупівлями, підвищеною увагою до цієї теми, широким обговоренням цієї проблеми в пресі й з дорученням засновника газети були розміщені матеріали прес-служби Верховної Ради: повідомлення для ЗМІ й фотокопія Закону «Про внесення змін до Закону України «Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти».

Проект цього закону був підготовлений Кабінетом Міністрів. 

«Ці матеріали мали неофіційний, чисто інформаційний характер і тому їх публікація не порушувала встановлений порядок оприлюднення офіційних документів і вступу їх у силу», — сказано в повідомленні. 

Щоб підкреслити неофіційність матеріалів парламентської прес-служби, редакція газети супроводила їх припискою: «Не є офіційною публікацією.
Друкується для ознайомлення громадськості». 

«Однак, не дивлячись на все це, друк номера «Урядового кур'єра» за суботу, 7 липня був припинений. Редакція з'ясовує обставини цього й приносить вибачення читачам, які не одержали суботній номер газети», — сказано в повідомленні. 

Як повідомляло агентство, 19 червня Рада внесла зміни до закону про держзакупівлі, яким підвищила поріг держзакупівель для державних і казенних підприємств, а також підприємств із часткою держави в статутному фонді понад 50%, а також урізала повноваження Тендерної палати й спростила процедуру торгів з обмеженою участю. 

6 липня Президент Віктор Ющенко своїм указом призупинив офіційне оприлюднення законів й інших актів Ради до першого засідання парламенту 6-го скликання. 

Господарський суд Києва в забезпечення позову Тендерної палати заборонив офіційним виданням — газетам «Голос України», «Урядовий кур'єр», «Офіційний вісник України» й «Відомості Верховної ради України» — публікацію прийнятого Радою 19 червня закону «Про внесення змін до закону «Про закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти».

Суд призначив розгляд позову Тендерної палати на 6 вересня. 

Відповідно до заяви Тендерної палати, у ніч із 5 на 6 липня правоохоронні органи запобігли спробі, на думку Тендерної палати, незаконної публікації закону в газеті «Урядовий кур'єр». 

Перший віце-прем'єр, міністр фінансів Микола Азаров вважає, що вступив в силу закон від 19 червня про внесення змін до закону про держзакупівлі, тому що офіційне видання — газета «Урядовий кур'єр» — змогло надрукувати 5 тис. тиражу, у якому опублікований цей закон. 

Парламентська газета «Голос України» у суботу 7 липня опублікувала закон «Про внесення змін до Закону України «Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти», прийнятий Радою 19 червня й підписаний головою Ради Олександром Морозом з написом «фотокопія» і із припискою «Не є офіційною публікацією. Друкується для ознайомлення громадськості».

Расскажите друзьям про новость

Новое видео