11 Июн 2008, 08:33

В Ахметова з’явився привід для благодійності

Інтернет-видання "Оглядач" по рішенню лондонського суду має виплатити бізнесмену Рінату Ахметову 100 000 доларів США

В Ахметова з’явився привід для благодійності

Інтернет-видання "Оглядач" має виплатити бізнесмену Рінату Ахметову 100 000 доларів США.

 

Таке рішення прийняв Високий суд Правосуддя в Лондоні 5 червня 2008 року, йдеться в прес-релізі компанії "Ейкін Гамп Страусс Хауер енд Фельд", що представляла інтереси Ахметова.

 

"Високий суд Правосуддя в Лондоні присудив збитки в розмірі 100 000 доларів США і судові витрати на користь Рината Ахметова в справі про наклеп проти Інтернет-видання Оглядач. Приводом для розгляду стала низка статей, у яких містилися численні брехливі заяви на адресу Ахметова", — говориться в повідомленні.

 

Постанова також винесена проти двох редакторів видання Олега Медведєва і Ярослава Білика, а також проти журналіста Тетяни Чорновіл. Адвокат Ахметова Марк МакДаугалл повідомляв, що Ахметов "задоволений рішенням Високого суду". "Ми маємо намір рішуче домагатися виконання постанови у цій справі про наклеп проти "Оглядача" та інших відповідачів в Україні", — додав він.

 

"Ми вважаємо, ця справа має ясно показати тим, хто навмисно публікує хибні заяви в Інтернеті, що будь-яке безвідповідальне використання неперевіреної інформації не залишиться безкарним", — заявила інша адвокат Ахметова Лора Тайлер.

 

Раніше Ахметов заявляв, що всі грошові суми, присуджені йому в цій справі як компенсація збитку, будуть направлені ним на благодійні цілі в Україні.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео