08 Июл 2019, 13:27

У Києві відбудеться презентація Havas Talks: the Future of Trust

17 липня у Києві відбудеться лекція Havas Talks: the Future of Trust, в рамках якої будуть висвітлені дані глобального дослідження Havas — Prosumer Report. Цей звіт цілком і повністю присвячений довірі.

Кому люди довіряють більше — блогерам або журналістам, місцевій владі або державній, сусідам або поліції, церкві або суспільству?

Окремий фокус заходу — довіра до компаній і брендів. Під час заходу Наталя Деянова, Chief Strategy Officer у Havas Creative Group Ukraine розповість про те, які чинники формують і впливають на цей вид довіри.

Також поговоримо про те, як відрізняються погляди просьюмерів і масових споживачів на глобальному рівні та чим українські споживачі різняться від представників інших країн. Адже ці відмінності іноді допомагають набагато точніше зрозуміти, чому не все, що «працює» на ринках США або Європи, спрацьовує у нас.

Окрім презентації «Бренди, суспільство і влада: кому ми віримо і навіщо?» у програмі заплановано виступи двох secret speaker-ів, які будуть анонсовані цього тижня.

Локація:

Unit City, вул. Дорогожицька, 3, блок В8, конференц-зал Unit Core 

Початок реєстрації — о 18:30

Початок презентації — о 19:00.

Білети можна придбати за посиланням

Расскажите друзьям про новость

Новое видео