17 Апр 2020, 15:50

На ринок виходить український додаток для виклику таксі Cab

Cab — український додаток для виклику таксі, що повноцінно запуститься 27 квітня. Але вже зараз можна встановити неповну версію та отримати знижку 50% на всі поїздки впродовж трьох місяців.

Cab — новий продукт, але не нове ім’я на ринку. Додаток створено компанією, що раніше запустила суміжний проект White cab — сервіс таксі, яким кияни користуються вже понад три роки. White cab має власний автопарк та висуває високі вимоги до якості автівок і компетенцій водіїв, тому працює в ціновому полі класу «комфорт». Донедавна викликати автівку White Cab було можливо за телефоном — у мобільному додатку сервіс буде винесено окремою категорією. В майбутньому користувачі Cab матимуть можливість викликати різні категорії автівок від класу «економ» до «бізнес».

«Певний час наша команда працювала над розробкою додатка Cab. Реліз повнофункціональної версії з welcome знижкою -50% був запланований на кінець весни, але перебіг останніх подій у світі, та в Україні зокрема, змусив нас переглянути наші плани. Громадський транспорт не працює і знижка актуальна саме зараз. Ми вирішили випустити спрощену версію додатку, щоб, за нагальної потреби, наші клієнти могли замовляти авто зі знижкою на місяць раніше від запланованої дати. Ми фіксуємо безумовну знижку 50% на всі поїздки впродовж трьох місяців для всіх користувачів Cab. Крім того, вже 27 квітня ми представимо повнофункціональну версію сервісу з можливістю онлайн замовлень та безготівкової оплати», — зазначає product manager компанії Максим Карпенко.

Особливості White Cab: 

  1. Нові автівки. На виклик приїде Volkswagen Polo чи Hyundai Accent віком до 3 років.
  2. Ретельний відбір водіїв. Не тільки за високим професійним стажем, але й за етичними показниками.
  3. Кожна автівка обладнана дитячим кріслом-бустером. Без жодних доплат. Також можна замовити авто з двома бустерами, одним або навіть двома повнорозмірними кріслами за додаткову оплату.
  4. Контроль швидкості в реальному часі. У разі систематичного порушення правил водій не допускається до роботи.
  5. Попереднє замовлення. Для тих, хто любить планувати.
  6. Цілодобова служба підтримки, що готова розглянути будь-яку скаргу чи побажання.


Користувачі Cab, матимуть змогу замовити таксі White Cab з 50% знижкою три місяці. Опція доступна за умови реєстрації у додатку — неповну версію можна завантажити у Apple Store або Google Play вже зараз. Проте викликати таксі доведеться  телефоном. 27 квітня Cab оновиться до повноцінної версії з можливістю замовити автівку безпосередньо в додатку. Cab матиме опції готівкового та безготівкового розрахунку, а також ряд інших базових функцій: 

  • Фіксована ціна
  • Можливість вказати до 4 зупинок
  • Збереження популярних маршрутів
  • Попереднє замовленняМожливість замовлення додаткового крісла-бустера або повнорозмірного дитячого крісла.


Расскажите друзьям про новость

Новое видео