08 Дек 2008, 14:15

На Львівській ОДТРК стартує спецпроект Ігоря Чайки

12 грудня у Львові, на телеканалі ЛТБ стартує новий спецпроект Ігоря Чайки «МедіаВарта. НеЕтичні питання. Виїзна колегія)»

На Львівській ОДТРК стартує спецпроект Ігоря Чайки

12 грудня у Львові, на телеканалі ЛТБ стартує новий спецпроект Ігоря Чайки «МедіаВарта. НеЕтичні питання. Виїзна колегія)».
 
Гостями та учасниками львівської частини проекту будуть: Ігор Куляс — медіаконсультант, автор посібника з професійної етики та стандартів журналістики, Отар Довженко – заступник шеф-редактора видань проекту «Телекритика», Роман Головенко – юрист Інституту масової інформації.
 
За задумом, проект охоплює таке коло питань: дотримання журналістських стандартів; створення ефективних механізмів, що запобігатимуть порушенням; свобода слова; роздержавлення українських ЗМІ тощо.
 
Програми, створені  у форматі прямого ефіру, матимуть дискусійний характер. Темами для дискусій стануть сюжети, відзняті знімальною групою проекту в кожному конкретному регіоні. Учасники дискусії — медіаексперти та представники медіаспільноти певного регіону.
 
Оригінальні програми створять на базі 4 партнерських телекомпаній: Львів (ЛТБ) – Захід, Чернігів (ТРК «Новий Чернігів») – Північ, Харків (ОТБ) – Схід, Мелітополь (ТРК «МТВ+» та Студія «Містечко») – Південь.
 
Створено єдиний дизайн програм (логотип, заставки, відбивки, музичне оформлення тощо), який заздалегідь буде наданий регіональним партнерам проекту.
 
По завершенні проекту «МедіаВарта. НеЕтичні питання. Виїзна колегія)» створять оригінальну телевізійну версію в DVD-форматі, до якої ввійдуть найцікавіші фрагменти з усіх програм. Остаточну телеверсію розповсюдять серед учасників та партнерів проекту, громадських організацій, запропонують до ефіру національних та регіональних ТРК.
 
Проект «МедіаВарта. НеЕтичні питання. Виїзна колегія)»  здійснюється Студією медіа-проектів «Вартові демократії» за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Він є продовженням документального циклу київського журналіста та режисера Ігоря Чайки, розпочатого у 2005 році і присвяченого стану та проблемам українських ЗМІ часів «новітньої історії».
 
Наступна програма проекту вийде в ефір 18 грудня на каналі ТРК «Новий Чернігів».

Расскажите друзьям про новость

Новое видео