14 Июл 2009, 14:05

MTV запустив новий телеканал

Запуск відбудеться найближчим часом у Німеччині (Deutsche Telekom), Угорщині (Hello HD) та Швейцарії (Quickline)

MTV запустив новий телеканал

MTV Networks International (MTVNI) оголосив сьогодні про запуск нового телеканалу – MTVNHD. Запуск відбудеться найближчим часом у Німеччині (Deutsche Telekom), Угорщині (Hello HD) та Швейцарії (Quickline).

Починаючи з липня, кабельний оператор Великобританії Virgin Media та платформа DTH NTV Plus в Росії також розпочали запуск MTVNHD.

MTVNHD, який запустили у вересні 2008 року, нині доступний у 21 країні світу (Аргентина, Карибські острови, Чилі, Колумбія, Данія, Еквадор, Фінляндія, Франція, Німеччина, Угорщина, Ізраїль, Нідерланди, Норвегія, Польща, Росія, Швеція, Швейцарія, Венесуела, Уругвай, Велика Британія та Ірландія). MTVNI планує до кінця 2009 року розпочати трансляцію телеканалу у семи інших країнах, серед яких Австрія, Бразилія, Хорватія, Італія, Мексика, Перу, Португалія та Іспанія.

MTV NHD – це перший інтернаціональний сервіс MTV Networks International, присвячений музиці та дітям. Він поєднує програми власного виробництва та шоу, придбані у контент-провайдера, а також власної бібліотеки MTVNI. У 2009 році загальна кількість прем’єрного часу телеканалу досягне 443 години, включаючи 291 годину безпосередньо HD.

На сьогодні програмне наповнення каналу MTVNHD складає високоякісне музичне відео, виступи виконавців наживо та блок Nickelodeon, що виходить у вихідні. Телеканал пропонує до перегляду щотижневі чарти (MTV Essentials, Chart Blast та MTV Top 20), класичні шоу (Roskilde Festival, Oxegen Festival, Rock Am Ring Festival, Benicassim Festival чи Montreux Jazz Festival, MTV World Stage), а також найпопулярніші програми телеканалу Nickelodeon (SpongeBob SquarePants, Tak & the Power of Juju та  Mr. Meaty).

Управління MTVNHD здійснює MTVNI’s Emerging Markets Group, 24-годинна трансляція телеканалу здійснюється із Варшави.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео