23 Авг 2007, 09:13

Ліга Чемпіонів йде з Першого Національного

Ліга Чемпіонів йде з Першого Національного

Вперше з 1994 року Перший національний не буде транслювати матчі футбольної Ліги чемпіонів. У нинішньому сезоні основний раунд найпрестижнішого клубного турніру покажуть канали 1+1 і ТРК Україна, пише газета Коммерсант-Украина.

У статті "Перший національний" опинився поза грою. Газета пише про те, що з 1994 року Лігу показував Перший національний (Національна телекомпанія України (НТКУ)).

Президент телекомпанії Поверхность, який володіє правами на трансляцію матчів Ліги Чемпіонів на території України, Віктор Самойленко заявив, що в цьому сезоні матчі Ліги Чемпіонів будуть показувати телеканали 1+1 і ТРК Україна. Поверхность придбала права на трансляцію Ліги Чемпіонів на три роки за €4,5 млн.

"Цього року НТКУ відмовилася від показу Ліги Чемпіонів з фінансових міркувань. Серед ефірних каналів показувати Лігу будуть 1+1 і ТРК Україна, які придбали в нас ліцензії на трансляції. Якщо до групового турніру пройдуть українські Динамо та Шахтар, то, за попередньою домовленістю, 1+1 буде транслювати ігри киян, а ТРК Україна — матчі донеччан. Крім того, обидва канали мають намір показувати огляди кожного ігрового дня Ліги чемпіонів і матчі турніру в записі", — повідомив Самойленко.

"Інші ігри Ліги чемпіонів можна буде побачити на каналах Спорт-1 і Спорт-2", — розповів Самойленко.

"Ми справді хочемо показувати Лігу, і зараз контракт знаходиться у стадії підписання", заявила PR-директор ТРК Україна Ганна Захараш. Улагоджує останні формальності і канал 1+1.

"Переговори ведуться, бажання показати Лігу чемпіонів у нас є. Залишилося тільки підписати контракти та оголосити про це офіційно", — зазначив керівник спортивної редакції 1+1 Сергій Полховський.

"Ліга чемпіонів — фінансово вигідний проект, але цього року вона відбудеться без нас, оскільки НТКУ не стала продовжувати контракт із Поверхностью", — заявив голова творчого об’єднання Спорт НТКУ Сергій Бондаренко. Він зазначив, що, відмовившись від Ліги чемпіонів, НТКУ придбав ліцензії на трансляцію всіх матчів збірної України у відбірковому циклі чемпіонату Європи-2008.

Що стосується провідних європейських клубних чемпіонатів, то правами показу їхніх матчів на території України також володіє Поверхность. Це чемпіонати Італії, Іспанії, Німеччині та Англії, які торік транслював канал Мегаспорт.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео