09 Сен 2019, 14:03

Для Ессенціалє® форте Н створили маніфест гедоніста

Несправедливість космічного масштабу полягає в тому, що майже всі маленькі радощі, які дають можливість людині насолоджуватися життям, водночас шкодять її здоров’ю. Агенція Publicis Ukraine створила ролик, в якому запевняє, що насолоджуватися життям можна тут і зараз, робити те, що подобається, а про печінку, яка бере на себе всі наслідки, краще дбати за допомогою Ессенціалє® форте Н. 

«Ми звикли, що здебільшого реклама ліків драматизує проблему і пропонує рішення у вигляді пігулки. Тому до комунікації Ессенціалє® форте Н ми вирішили підійти нестандартно й запропонували команді  «Санофі Україна» показати, чим людина може продовжувати насолоджуватись, якщо дбатиме про свою печінку. Погодьтеся, жити набагато цікавіше, якщо ви здорові й при цьому можете не перейматися, дозволяючи собі деякі слабкості», – прокоментував ідею рекламного ролика креативний директор Publicis Ukraine Руслан Паламарчук.  

«Коли ми обмірковували нову кампанію, перед нами стояло завдання м’яко нагадати людям, що печінка може потерпіти, але до певного часу. При цьому ми намагалися не тільки наповнити емоціями досить прозаїчну і, відверто кажучи, не дуже просту тему, а й вийти за межі стандартної фармацевтичної реклами». — коментує Андрій Міщук, категорійний менеджер «Санофі Україна».

 

  

Расскажите друзьям про новость

Новое видео