26 Июн 2020, 18:00

«Все почалося з нафти»: Борислав отримав візуальний стиль

На замовлення Бориславської міської ради у White Studio Design розроблено візуальний стиль міста. Під керівництвом Олега Білого (Арт-директора і дизайнера) розроблено логотип та айдентику міста, шрифтовий дизайнер Дмитро Растворцев.

Команда розробників має досвід роботи над такими проектами територіального та туристичного брендингу як: Дрогобич, Рахівщина, місто Генічеськ, Чорнобиль Територія Змін, місто Калуш, Кам’янка-Бузька.

Місто Борислав отримало слоган «Все почалося з нафти» через свою нафтовидобувну історію. Це єдине місто в світі яке розміщене на промисловому нафтогазовому та озокеритному родовищі з численними джерелами мінеральних і лікувальних вод. Також його називають «Галицьке Ельдорадо» через нафтовидобувну історію. Так у 1909 році у Бориславі видобували 5% світового видобутку нафти, та займав 1-ше місце в світі по видобутку озокериту.

Зараз Борислав є затишним спокійним та екологічним містом, розташований між двома курортами -Трускавцем та Східницею.

Нафтова качалка стала основою логотипу, яка розміщена на нафтовій краплині.

При розробці айдентики Борислава команда надихнулась нафтовими вишками-качалками, які розташовані по цілому місті, деякі з них досі робочі та корисними копалинами, які знаходяться у надрах Борислава. Так нафтова качалка стала основою логотипу, яка розміщена на нафтовій краплині. Ключові віжуали являють собою набір орнаментів з умовних позначень корисних копалин – нафти, газу, солі тощо. В результаті графічний стиль  міста є простим конструктором для ґенерування нескінченної кількості патернів (орнаментів).

Проект тривав 3 місяці.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео