27 Мар 2009, 11:22

Уанет боротиметься за свободу слова

На засіданні Правління Інтернет Асоціації України 26 березня прийнято рішення щодо створення Комітету з питань свободи слова, йдеться у повідомленні Асоціації. 
 
До Комітету увійшли керівники компаній-членів ІнАУ Валерій Пекар, Олександр Сорока, Марина Поваляєва, а також юрист Української асоціації видавців періодичної преси Олександр Дяченко, виконавчий директор інформагенції «ЛігаБізнесІнформ» Ярослава Карибіна, головний редактор «Української правди» Олена Притула. Головою Комітету стала член Правління ІнАУ Елліна Шнурко-Табакова.

До своєї роботи Комітет має намір широко залучати представників громадськості, правозахисників та ЗМІ та буде діяти проти загроз, які виникають в Уанеті: «Необхідність створення Комітету з питань свободи слова зумовлена як ростом ролі Інтернету у вітчизняному медіапросторі, так і появою нових загроз у цій сфері на сучасному етапі розвитку українського суспільства».

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Расскажите друзьям про новость

Новое видео