29 Окт 2019, 08:15

У Києві відкрився магазин CASTA в новому «сміливому» форматі

26 жовтня у ТЦ RIVER MALL за адресою Дніпровська набережна 22 / 2 поверх відкрився новий магазин українського бренду міських окулярів CASTA EYEWEAR. Над дизайном магазину працювало архітектурне бюро AKZ Архітектура.

Новий магазин CASTA створений для того, щоб надати клієнтам максимально простий сервіс з вибору окулярів. Командою бренду розроблені пакетні пропозиції з оптимальними по ціні та якості лінзами. Такі готові рішення зберігають час клієнту та дозволять обрати стильний аксесуар на будь-який гаманець.

Інфраструктура магазину включає в себе не тільки дизайнерські стелажі з сонцезахисними окулярами та оправами, але й кабінет з лікарем-оптометристом, який перевірить зір та допоможе коректно підібрати лінзи. Готові окуляри ви зможете отримати вже за 30 хвилин. Тобто, виготовлення оправи — час, який ви можете присвятити кава-брейку.

«Наш новий магазин CASTA — місце „для своїх“. Тут можна не тільки підібрати пару окулярів, але й класно провести час у колі однодумців. Такий тусовочний формат буде реалізовано у всіх магазинах бренду. Саме тому відкриття магазину задало тон настрою», — вважає креативний директор CASTA Андрій Титаренко.

На вечірці в честь відкриття грали відомі в Україні діджеї S. A. Tweeman, Pahatam, Roman K (Closer), Zelenko. 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео