12 Апр 2007, 13:55

«Толоку» замінить нове суспільно-політичне ток — шоу

«Толоку» замінить нове суспільно-політичне ток — шоу

Нове суспільно-політичне ток-шоу зявиться в ефірі Першого національного 23 квітня. Його ведучим буде призначений першим віце-президентом НТКУ Олександр Мельничук. Про це «Телекритику» повідомила директор громадсько-політичних програм НТКУ Марина Бондаренко. 

«Толока» була не закрита, а призупинена. Зараз готується ціла низка нових актуальних тем. Творча група не була розформована і продовжує працювати»
, — наголосила пані Бондаренко. За її словами, назва і формат нової програми поки що невідомі, але час її виходу залишиться той самий, що й у «Толоки» — 21.00 щопонеділка. 

«Сьогодні є кілька варіантів формату цього ток-шоу. Зараз ми вибираємо з них найкращий і найцікавіший. Ми хочемо надати цій програмі свіжого дихання і зробити не просто політичне, а соціально-політичне ток-шоу»
, — каже Марина Бондаренко. Чи буде керівником програми Ігор Толстих, який керував проектом «Толока», поки що невідомо: «Може, він і лишиться. Але сьогодні це не принципово». 

Відповідаючи на запитання, чому керівництво НТКУ обрало на місце ведучого нового шоу саме Олександра Мельничука, Марина Бондаренко зазначила: «Для нього природно бути ведучим соціально-політичного ток-шоу. Він має досвід прямого ефіру, і він абсолютно в темі». 

Нагадаємо, з середини січня до початку квітня 2007 року Олександр Мельничук був ведучим програми «Подробиці тижня» на каналі «Інтер». До початку 2006 року він також вів цю програму, а в період, коли її ведучим був Володимир Павлюк, був лінійним продюсером. Новопризначеному першому віце-президенту НТКУ (їх у телекомпанії троє) Мельничуку доручили виконувати обов
язки, які раніше належали до сфери відповідальності Віктора Павлюка. Водночас, як повідомила «ТК» піар-директор НТКУ Лілія Кавецька, Павлюк «поки що продовжує виконувати свої обов'язки».

Расскажите друзьям про новость

Новое видео