24 Май 2021, 14:37

Світлана Лобанова очолила креативну команду Havas Engage

Експертка з креативного маркетингу Світлана Лобанова очолила креативну команду Havas Engage. Головною метою партнерства стане посилення креативних та digital-потужностей команди.

«Минулий рік скорегував бізнес багатьох компаній, у томі числі й діяльність агентств маркетингових сервісів. Ми орієнтовані на надання якісних та актуальних послуг бізнесам, тому змінюємось за вимогами часу й дуже швидко адаптуємось. Зараз Havas Engage активно посилює експертизу у сфері digital-маркетингу та зміцнює позиції креативного відділу. Колаборація зі Світланою — наш зважений крок в удосконаленні клієнтського досвіду та реалізації амбіційних планів» — Володимир Зборовський, Managing Director Havas Engage.

Світлана Лобанова працює у маркетингу близько 10 років, 5 з яких очолювала креативні підрозділи у Skykillers та Aimbulance, а зараз колаборується з командами як незалежний креативний директор. В її портфоліо – розробка креативних стратегій, digital-продуктів, співпраця з міжнародними брендами UNICEF Ukraine, Pfizer, Credit Agricole. На рахунку Світлани більше 30 нагород міжнародних фестивалей, серед яких 7 статуеток Effie Awards, декілька KIAF та ін.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео