20 Июн 2007, 13:16

Сервіс Blogger перекладено українською мовою

Сервіс Blogger перекладено українською мовою

Із сьогоднішнього дня для українських користувачів стає доступним безкоштовний українізований online-сервіс від компанії Google — Blogger, за допомогою якого можна спілкуватися, обмінюватися ідеями та думками. Про це повідомляють представники компанії Google в Україні.

Як повідомляється в прес-релізі, блог-сервіс Blogger дає можливість не тільки вести переписку з друзями, викладати свої думки та почуття, але також легко видозмінювати сторінку, завантажувати фото з мобільного, і навіть заробляти гроші за рахунок трафіку.

Відомо, якщо ви створили акаунт на Blogger, те ви автоматично стаєте членом мережі Google Accounts. А це значить, що ви можете увести свій пароль тільки один раз, але одержите доступ до безлічі інших сервісів Google, таких як Gmail, Google Calendar, Google Talk.

Варто зазначити, що Google, Blogger, AdSense, Gmail, Google Calendar, Google Data API, і Google Talk є зареєстрованими торговельними марками компанії Google.

Нагадаємо, що компанія Google була створена в 1998 році Ларрі Пейджем і Сергієм Бріном — аспірантами Стенфордського університету. А в даний час це провідна інтернет-компанія на світових ринках, головний офіс якої знаходиться в Силіконовій Долині, а інші офіси — по всій Америці, Європі й Азії.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео