04 Апр 2008, 07:04

Мінтранс за повернення Концерну радіомовлення

Мінтранс за повернення Концерну радіомовлення

Концерн радіомовлення, радіозв'язку та телебачення має бути повернений у підпорядкування Мінтрансзв'язку, — переконаний заступник Міністра транспорту та зв’язку – директор Державного департаменту з питань зв’язку та інформатизації Олег Проживальський.

 

Адже діяльність Концерну лежить передусім у площині надання послуг з технічного обслуговування і експлуатації телекомунікаційних мереж, мереж ефірного теле- та радіомовлення телерадіоорганізаціям загальнонаціонального, регіонального та місцевого рівня. Також Концерн надає в користування канали електрозв‘язку тощо. Тож головне завдання Концерну виключно телекомунікаційне – передавання сигналів телерадіомовлення від постачальників програм до споживачів, у тому числі і в цифровому форматі.

 

Саме Міністерство транспорту та зв’язку є розробником проекту Державної програми впровадження цифрового телерадіомовлення і визначено координатором запровадження "цифри", а реалізацію завдань щодо впровадження цифрового телерадіомовлення в Україні здійснюватиме Концерн радіомовлення, радіозв'язку та телебачення.

 

Відповідно до регіонального плану цифрової наземної радіомовної служби, затвердженої угодою країн-членів МСЕ (Женева-2006), до 2015 р. Україна має завершити перехід від аналогового до цифрового телерадіомовлення. Це у свою чергу потребує технологічної (телекомунікаційної) інфраструктури цифрового телерадіомовлення. Йдеться передусім про створення 81 синхронної зони телерадіомовлення стандарту DVВ-Т з використанням стандарту стиснення МРЕG-4, що дає змогу передавати в одному частотному каналі до 10 телевізійних каналів. Це гарантуватиме доступ всіх верств населення до програм цифрового телерадіомовлення і повне, стовідсоткове, покриття території України не менше ніж 9 (18) телевізійними каналами.

 

stc.gov.ua 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео