03 Дек 2021, 17:12

Газета Metro створила першу обкладинку шрифтом Брайля

Королівський національний інститут сліпих і газета Metro запустили першу обкладинку національної газети шрифтом Брайля, щоб пропагувати «бачення Різдва по-іншому».

Ця ідея збігається з Міжнародним днем інвалідів і є частиною різдвяної кампанії RNIB «Лист до Санта Клауса» зі збору коштів для надсилання листів Брайля від Санти дітям із вадами зору.

Обкладинка шрифтом Брайля щоденної газети, що належить Mail Metro Media, буде розповсюджуватися у 15 000 спеціальних виданнях у дев’яти центрах Лондона, як-от вокзал Кінгс-Крос.

На внутрішній обкладинці також буде QR-код, за допомогою якого читачі, які не потребують шрифта Брайля, зможуть дізнатися, що говориться в повідомленні, і дізнатися більше про те, як люди з вадами зору «бачать речі по-іншому».

RNIB підкреслив, що кожні шість хвилин хтось у Великобританії починає втрачати зір, і він проводить кампанію проти виключення, нерівності та ізоляції та за більш інклюзивний світ, де люди з вадами зору «можуть вести повноцінне життя».

Обличчям кампанії «Лист від Санти» є 12-річна посол RNIB Кіра Міллс, яка минулого місяця виступила на ITV2, щоб підвищити обізнаність про 14 500 дітей із вадами зору, таких як вона, які не можуть насолоджуватися Різдвом так само, як інші.

Девід Кларк, директор відділу послуг RNIB, сказав, що для багатьох сліпих і слабозорих людей шрифт Брайля є життєво важливим інструментом, який відкриває двері до незалежності, навчання грамоті і, перш за все, задоволення від читання. Тому цією ідеєю вони хотіли створити досвід, який означатиме, що жодна дитина не пропустить магію Різдва, і «Листи від Санта-Клауса» RNIB.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео