30 Мар 2007, 07:01

Комітет ВР з питань свободи слова та інформації рекомендує НТКУ залишити «Толоку» в ефірі до закінчення розслідування

Комітет ВР з питань свободи слова та інформації рекомендує НТКУ залишити «Толоку» в ефірі до закінчення розслідування

На засіданні Комітету ВР з питань свободи слова та інформації було розглянуто декілька медійних законопроектів та ситуацію навколо ток-шоу «Толока» на Першому національному каналі. Заслухавши присутні сторони депутати ухвалили рішення звернутися до Президента НТКУ за роз’ясненням, рекомендувати Держкомтелерадіо ініціювати розслідування цього інциденту, рекомендувати НТКУ залишити програму в ефірі до закінчення розслідування. Крім того, члени комітету  рекомендували Верховній Раді заслухати звіт про діяльність НТКУ за 2006 рік.  

Розглянувши законопроекти Комітет рекомендував направити на доопрацювання проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про рекламу» (законопроект № 2829, КМУ; щодо маркетингових комунікацій), повернути суб’єкту законодавчої ініціативи законопроект «про внесення змін до Закону України «Про рекламу» (законопроект №3166; н.д. М.Кульчинський, фракція блоку «Наша Україна»; щодо переривання трансляції кіно- і телефільмів рекламою та заборони рекламування тютюнових виробів та алкогольних напоїв) у зв’язку з порушенням ст. 89 Регламенту Верховної Ради (наявність прийнятого в першому читанні законопроекту, щодо якого внесений проект є альтернативним). Крім того депутати ухвалили рішення рекомендувати Верховній Раді відхилити проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про вибори народних депутатів України» (№ 2726 н.д. О. Ю. Третьяков, фракція Блоку «Наша Україна»; щодо ведення передвиборчої агітації та оприлюднення ЗМІ компрометуючої інформації) та проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про рекламу» (законопроект №3073, н.д. В. Писаренко, фракція БЮТ; щодо обов’язкової соціальної реклами).  

Також депутатам було повідомлено, що 6 квітня 2007 року Верховна Рада України має розглянути у другому читанні законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про рекламу» (зведений законопроект №1044, н.д. М. Томенко, н.д. Б. Беспалий; щодо обмежень реклами алкоголю та тютюну).

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Расскажите друзьям про новость

Новое видео