28 Май 2020, 17:22

Колиска українського театру Кам’янка-Бузька отримала візуальний стиль

На замовлення Кам’янка-Бузької міської ради у White Studio Design розроблено візуальний стиль міста. Під керівництвом арт-директора Олега Білого розроблено логотип та айдентику, в якості партнера проекту залучено Дмитра Буланова (Bulanovburo). Команда розробників вже працювала над проєктами територіального та туристичного брендингу, такими як: Дрогобич, Рахівщина, місто Генічеськ, Чорнобиль Територія Змін, місто Калуш, Запоріжжя.

Кам’янка-Бузька — невеличке зелене та затишне місто, розташоване на річці Буг, що в західній Україні. Отримало Магдебурзьке право в XV столітті. Місто було центром торгівлі та отримало статус складу для Дрогобицької солі. Тут перетинались торгівельні шляхи з Києва до Польщі та з Волині до Льова. Також в місті були цехи кушнірів, ковалів, шевців, гончарів, слюсарів та зброярів-мечників. Кам’янку-Бузьку ще називають батьківщиною українського театру. Тут відбулась перша театральна вистава — «Продав кота в мішку» українською мовою, на місцевому ринку, яку поставив письменник та освітній діяч Якуб Ґаватович.

Сьогодні кіт є не офіційним символом міста та часто зустрічається на афішах, а лозунг міста: Кам’янка-Бузька. Колиска українського театру.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Надихнувшись вулицями міста команда вирішила зберегти історію і зробити її більш явною та надати нових цінностей образам і легендам. Пошук ключових віжуалів розпочався саме з поєднання образів театру та кота.

Створили фантазійний та казковий барвистий патерн та вирішили його оживити з допомогою додаткової реальності (AR). Він поєднює в собі образи міста, легенди та сьогодення, камерну атмосферу театру та затишного екологічного середовища. Графічний стиль є простим конструктором для ґенерування нескінченної кількості патернів (орнаментів). Проект тривав 6 місяців.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео