22 Апр 2009, 10:59

К1 і «Мегаспорт» обмінялися гендиректорами

Керівником «Київтелемонтажу» («Мегаспорту») став Олександр Ларін, а «Мульти Медіа Сервіс» (К1) очолив Сергій Затула (екс-гендиректор ВАТ «Київтелемонтаж»)

К1 і «Мегаспорт» обмінялися гендиректорами

Керівником «Київтелемонтажу» («Мегаспорту») став Олександр Ларін, а «Мульти Медіа Сервіс» (К1) очолив Сергій Затула (екс-гендиректор ВАТ «Київтелемонтаж»), повідомляє "Телекритика".
 
Нагадаємо, що влітку 2008 року «Київтелемонтаж» і «Мульти Медіа Сервіс» обмінялися логотипами, що де-факто означало обмін мережами. Після обміну керівниками пан Ларін знову де-юре очолив «Мегаспорт», а пан Затула — К1.

Рішення про звільнення-призначення посадовців були прийняті в компаніях-мовниках іще на початку березня. Так, повідомлення в загальнодоступній інформаційної базі даних Державної комісії з цінних паперів і фондового ринку про зміну складу посадових осіб ВАТ «Київтелемонтаж» було розміщене 13 березня. Окрім генеральних директорів, компанії обмінялися також головними бухгалтерами.

Нагадаємо, 9 липня 2008 року Національна рада дозволила К1 і «Мегаспорту» обмінятись логотипами. На практиці відбувся обмін мережами розповсюдження, в результаті чого К1 став загальнонаціональною ефірною мережею, а «Мегаспорт» — супутниково-кабельним телеканалом. Це призвело до різкого зростання показників К1, який зараз має частку понад 2% і входить до першої десятки всеукраїнських телеканалів.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео