16 Апр 2007, 09:07

Газети «Хрещатик» та «Українська столиця» вийшли у оновленому вигляді

Газети «Хрещатик» та «Українська столиця» вийшли у оновленому вигляді

Віднині муніципальна газета «Хрещатик» виходить і по понеділках обсягом 8 шпальт (до цього вона виходила з вівторка по п`ятниця). Оновився також і дизайн газети. В.о.головного редактора «Хрещатика» Дмитро Джангіров вважає, що поява номеру в понеділок є важливою для газети, яка хоче тримати свого читача в щоденному ритмі:  «Це природне продовження змін у змісті газети. «Хрещатик» став новинним виданням, яке дає картинку вчорашнього дня. Ми не можемо пропустити понеділок – тому, що для нашого читача це повноцінний день. Новий дизайн газети теж розрахований під зміни, що відбулися і дозволить ще більше наситити газету актуальними матеріалами».

Сьогодні ж читачі газети «Українська столиця» отримали оновлений тижневик «Українська столиця», що віднині буде виходити по понеділках (раніше – по п`ятницях). Віднині це повнокольорове громадсько-політичне та ділове видання, що по понеділках підводить підсумки тижня, що його у щоденному режимі висвітлює «Хрещатик». Сьогоднішній пілотний номер «Української столиці» вийшов обсягом 8 шпальт, в майбутньому об`єм газети буде подвоєно.

В.о. головного редактора «Української столиці» Павло Карайченцев вважає, що оновлена газета буде координуватися з «Хрещатиком»: «Українська столиця» підводить підсумки тижня у житті Києва та країни. Такий мегаполіс як Київ потребує видання, що буде орієнтувати у тенденціях та процесах, що відбуваються. У цьому ми доповнюємо «Хрещатик», що висвітлює життя Києва у щоденному режимі».

Расскажите друзьям про новость

Новое видео