03 Дек 2020, 10:21

Discovery представляє в Україні нову глобальну платформу розваг discovery+

Станом на грудень discovery+ працює для абонентів Megogo на 13 територіях, таких як: Україна, Білорусь, Молдова, Литва, Естонія, Грузія, Вірменія, Азербайджан, Узбекистан, Туркменістан, Таджикистан, Киргизстан і Казахстан.

Тисячі годин VOD (video-on-demand) і безліч додаткового спортивного топ-контенту Eurosport 1 HD та Eurosport 2 HD у лайв-форматі відтепер доступні передплатникам Megogo як частина базового пакета або як доповнення до прямої передплати для користувачів AVOD від Megogo. Програми VOD охоплюватимуть ключові передачі документальної та розважальної бібліотеки, як-от «Велике» Річарда Гаммонда, «Віза нареченого. Віза нареченої», «Кафе, закусочні та забігайлівки», «Джо Екзотик: тигри, брехня та прикриття». Водночас послуга надаватиме доступ до змагань і прямих трансляцій преміальних спортивних подій Eurosport, як-от «Ролан Гаррос», Відкритий чемпіонат Австралії та Олімпійські ігри. Контент Eurosport буде доступний до середини грудня. 

Про шоу

«Велике» Річарда Гаммонда. У світі техніки розмір дійсно має значення. Річард Гаммонд розпочинає велику пригоду, щоб дослідити найбільші конструкції та машини у світі та дізнатися, як інженери їх будують, підтримують і використовують. 

«Віза нареченого. Віза нареченої». Пари подорожують до США за візами типу К-1, щоб спробувати пожити разом зі своїми потенційними партнерами. Вони повинні прийняти доленосне рішення — одружитися чи ні — до закінчення строку дії візи, який становить 90 діб. В іншому разі один із партнерів повернеться додому. 

«Кафе, закусочні та забігайлівки». Гай Фієрі вирушає в подорож країною, щоб відвідати деякі американські забігайлівки, які за десятиліття існування здобули славу улюблених місць серед місцевих мешканців і туристів. 

«Джо Екзотик: тигри, брехня та прикриття». Суперечка між Джо Екзотиком і Керол Баскін спричинила чимало пересудів. Яку роль відіграла Керол Баскін у зникненні чоловіка? Шоу розкриває секрети, відомі лише самому Джо. 

Користувачі MEGOGO можуть знайти discovery+ у розділі «Шоу». Контент доступний за передплатою «ТБ і Кіно: Максимальна».

Розгортання discovery+ у світі 

Discovery впроваджує discovery+ на більше ніж 25 ключових ринках. До них належать 13 територій у CEEMCA, де discovery+ доступна на платформі Megogo. Discovery+ запускається також у США, Північній Європі, Італії, Нідерландах та Іспанії. У планах на 2021 рік — ринки Латинської Америки, зокрема Бразилія, а також в Азії. Discovery використовуватиме велику бібліотеку контенту місцевою мовою, а також широкий асортимент спортивних подій у форматі лайв (де це можливо), щоб запропонувати споживачеві найцікавіше. 

Завдяки міцним відносинам Discovery з партнерами із дистрибуції discovery+ минулого місяця розпочала роботу зі Sky у Великобританії та Ірландії. Тепер Sky пропонує discovery+ мільйонам клієнтів Sky Q на 12 місяців без додаткових витрат. Надалі  discovery+ буде доступна на TIM в Італії та на Verizon, а також розповсюджуватиметься за ексклюзивною угодою про дистрибуцію в США на початку 2021 року.

Читати також: Григорій Лавров, старший директор каналів Discovery Networks в Північно-Східній Європі, про переваги українських глядачів, світових телевізійних трендах і перспективи розвитку галузі в нашій країні.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео