04 Май 2007, 14:24

Директором ТОВ «НІС» став Антон Нікітін

Директором ТОВ «НІС» став Антон Нікітін

Директором товариства з обмеженою відповідальністю «Національні інформаційні системи», про створення якого вже повідомляла «Телекритика», став Антон Нікітін. Це підтвердив у телефонній розмові з «ТК» сам пан Нікітін. Головним редактором став Сергій Мамаєв, головним оператором – Олексій Кучеренко. 

За його словами,
інформація про те, що понад 50 співробітників ІАС «Інтера» написали заяви на звільнення, не відповідає дійсності. Керівник інформаційно-аналітичної служби каналу, яка має бути ліквідована 17 травня, не відповів на запитання «ТК» щодо фактичної кількості звільнених. За його словами, те, що на роботу до «НІС» не запросили більшість журналістів ІАС «Інтера» було «організаційним внутрішнім рішенням. Питання лояльності менеджменту до журналістів не були пріоритетом для прийняття рішень». Антон Нікітін також відмовився відповідати на запитання про склад засновників ТОВ «НІС». Від новинного комплексу каналів «Інтер» і К1, каже пан Нікітін, менеджмент сподівається «повного лідерства на ринку у цьому сегменті телебачення». 

«Телекритика» сподівається отримати відповіді на запитання щодо складу засновників та інших організаційних аспектів створення ТОВ «НІС» від членів правління «УНТК», які поки що, на жаль, недоступні для коментарів.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео