28 Апр 2020, 16:22

Як COVID-19 вплинув на маркетинг в Україні: дослідження ВРК та Factum Group

Factum Group Ukraine спільно із Всеукраїнською Рекламною Коаліцією проаналізували, як COVID-19 вплинув на маркетинг в Україні. Дослідження проводилось серед маркетинг-директорів провідних компаній України. Загалом в опитуванні взяли участь 53 експерти. 

Нагадаємо, що до цього було опубліковано дослідження «COVID-19: вплив на рекламний бізнес», яке проводилось серед топ-менеджменту рекламних агентств. З результатами згаданого дослідження можна ознайомитись за посиланням. 

В дослідженні «COVID-19: вплив на маркетинг» експерти виділяють 4 ключові тренди в управлінні маркетингом, спричинені COVID-19: 

Отримайте практичні рішення для вашого бізнесу від лідерів Ajax, Prom.ua, Promodo, Respeecher, twid.studio та ще 60+ компаній на GET Business Festival!

13 грудня понад 70 бізнес-практиків поділяться дієвими інструментами просування бізнесу, найкращими КСВ-практиками та стратегіями реалізації up-to-date комунікаційних та рекламних кампаній.

Долучайтеся, аби впровадити інновації раніше за конкурентів і вражати креативними кампаніями.

Зареєструватись

1.   Бюджети: скорочення, оптимізація та перерозподіл

Компанії урізають бюджети на маркетинг. Маркетингові активності скасовують та призупиняють частіше, ніж ініціюють нові. Про збільшення бюджетів та інвестицій говорять набагато рідше.

2.   Вимушена ізоляція = Тотальна діджиталізація

Діджитал-трансформація відбувається у всіх напрямках: переорієнтація на інтернет-рекламу, електронну комерцію, онлайн-сервіси, перехід на онлайн дослідження, електронний документообіг і, звичайно, онлайн-зустрічі. 

3.   Фокус на споживача

В умовах посилення конкуренції прислухання до потреб споживача та клієнтів зараз як ніколи актуальне. Компанії вказують, що це стосується і створення нових продуктів/послуг, і їх просування (персоніфікована комунікація). 

4.   Швидше, краще, по-новому

Компанії запроваджують оперативні мітинги, регулярні моніторинги показників, переходять на ситуативний маркетинг, корегуючи маркетингові стратегії та запускаючи нові релевантні продукти та комунікації. Це вимагає підвищення креативності команд та швидкості в прийнятті рішень.

З повним звітом можна ознайомитись за посиланням.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео