05 Авг 2021, 15:27
PR

Благодійний фонд дарує тату. Слово «Добро» можна набити на будь-якій частині тіла

Благодійна платформа dobro.ua, на якій вже зібрано 372 мільйони гривень на різноманітні благодійні проекти від 194 благодійних організацій з усіх куточків країни, святкує свій День Народження. Але бренд вирішив не чекати на подарунки, а зробити своїм відчайдушним користувачам можливість приєднатися до благодійної ком’юніті та зробити на своєму тілі тату зі словом “Добро”. 

“Вже багато років ми об’єднуємо мільйони людей, які хочуть допомагати та десятки великих і маленьких бізнесів, що прагнуть долучати своїх клієнтів до благодійності. Щомісяця нашу платформу відвідує понад 70 000 користувачів, які роблять добрі справи. Ми вирішили, що ніщо сильніше не об’єднує людей, які займаються соціальними змінами у країні, ніж слово “добро”. Тому у День народження нашої платформи даруємо будь-якому нашому користувачу справжнє тату на будь-якій частині тіла. Таким чином ми розширимо спільноту людей, які роблять добрі справи.” — коментує піарник платформи Богдан Бердник. 

Команда платформи впевнена, що “Добро” — це саме те татуювання, про яке ви ніколи не пошкодуєте.

Долучитися можна до добрі справи можна 12 серпня у Dialog Hub на Володимирській 43, форму реєстрації можна заповнити тут.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео