28 Мар 2008, 09:19

31 березня ICTV презентує програму Миколи Томенка «Почни нове життя»

31 березня ICTV презентує програму Миколи Томенка «Почни нове життя»

У понеділок, 31 березня, о 13.00 ICTV презентує медійній спільноті новий телепроект – тижневик «Почни нове життя».

 

Цей телепроект розповідатиме про спортивні розваги й здоровий спосіб життя. Завдяки цьому тижневику глядачі ICTV дізнаються чимало корисної інформації: як правильно підбирати спортивний одяг та аксесуари, які правила найскладніших спортивних ігор, як активний відпочинок може покращити самопочуття та здоров’я. Ведучим програми стане відомий політик, народний депутат Микола Томенко, який у програмі постане ще й знавцем спортивних розваг.

Опануйте вау-маркетинг та прокачайте креативну стратегію вашого бренда на MRKTNG марафоні від MMR та Ekonomika+.

25 червня понад 30 спікерів з Ощадбанку, Укрзалізниці, Kernel, Intertop, CHER’17, Vandog Agency та інших компаній поділяться найкращими маркетинг-практиками та креативними кейсами, які вражають весь світ.

Забронювати участь

 

Щотижня у програму запрошуватимуть двох зірок –  спорту та шоу-бізнесу. Кожен випуск буде присвячено певній грі (теніс, баскетбол, волейбол, футбол тощо). Гостями телеведучого стануть представники спортивного олімпу нашої країни – світові чемпіони, майстри спорту, золоті медалісти… Вони проводитимуть своєрідні майстер-класи, навчатимуть тонкощів свого виду спорту, даватимуть цікаві рекомендації для українських співаків, акторів, музикантів і, звісно ж, телеглядачів.

 

– Ідея проекту проста – повернути моду на здоровий та спортивний спосіб життя, особливо у молодих людей. – каже автор проекту Микола Томенко, – Це завдання непросте. Його можна реалізувати лише популярною мовою телебачення та спільними зусиллями відомих політиків, спортсменів і діячів культури. Саме це і покликана зробити програма ICTV «Почни нове життя».   

 

– Для нас дуже важливо підтримати першу за нового часу програму, яка має на меті показати не рекорди і чемпіонів, а різні варіанти старту нового життя. Робимо ми це  заради оздоровлення нації, заради повернення традиції займатися спортом, може трохи ідеалізованої в радянський період, але вкрай важливої зараз, – коментує генеральний директор ICTV Олександр Богуцький, – У кожній справі початок – це практично середина дороги, і, якщо приклад Миколи Томенка надихне когось піднятися з канапи, відірватися від бутербродів й піти на прогулянку в парк, чи зіграти в теніс, баскетбол, поганяти м’яч — ми будемо щасливі, розуміючи, що здоров'я в українців стало більше.

 

У презентації візьмуть участь: Микола Томенко, автор ідеї телепроекту, Олександр Богуцький, продюсер програми, генеральний директор каналу ICTV, Олександр Волков, олімпійський чемпіон з баскетболу, Лама, популярна українська співачка.

 

Дата і час проведення презентації:

31 березня, понеділок, о 13.00.

Адреса: м.Київ, вул. Басейна, 2а (Arena Sport Zone – 2-й поверх ArenaEntertainment)

 

Контактні особи з питань акредитації:

Юліанна Ковалевська

+3 8 096-203-15-16

[email protected]

Юлія Бондаренко

+3 8 066-185-86-86

[email protected]

Расскажите друзьям про новость

Новое видео