17 Май 2007, 12:53

Журналісти зустрілися зі Спеціальним доповідачем ООН

Журналісти зустрілися зі Спеціальним доповідачем ООН

17 травня в українському представництві Організації Об’єднаних Націй відбулася зустріч українських журналістів зі Спеціальним доповідачем ООН із питань захисту права на свободу слова Амбеї Ліґабо – відомим кенійським журналістом, письменником, дипломатом і правозахистом. Про це повідомляють «Известия в Украине». Пан Ліґабо прибув в Україну для підготовки доповіді для сесії Ради ООН із прав людини. 

У зустрічі взяли участь українські журналісти, які тією чи іншою мірою постраждали від цензури, переслідувань або нападів. Зокрема, пан Ліґабо розмовляв із представниками каналу СТБ, які постраждали від дій депутата Олега Калашникова, журналістом Володимиром Кацманом, побитим у квітні 2006 року, журналістом Сергієм Кузіним, який має претензії до судових інстанцій Донецької області, першим віце-президентом і колишнім автором та ведучим «Толоки» на Першому Національному Віктором Павлюком, журналістами «Ладижинської газети», які відбиваються від судових позовів мера міста Ладижина Вінницької області. 

За результатами моніторингу ситуації зі свободою слова в Україні Амбеї Ліґабо у п’ятницю, 18 травня, проведе у Києві прес-конференцію, а потім підготує спеціальну доповідь про реалізацію в Україні прав на свободу слова і факти дискримінації людей, які працюють у сфері мас-медіа, для чергової сесії Ради ООН із прав людини.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео