02 Сен 2008, 09:59

Володимир Семененко призначений директором з маркетингу газети «Жизнь»

З 1 вересня директором з маркетингу й реклами щоденної газети «Жизнь» призначений Володимир Семененко

Володимир Семененко призначений директором з маркетингу газети «Жизнь»

З 1 вересня директором з маркетингу й реклами щоденної газети «Жизнь» призначений Володимир Семененко. Про це йдеться в офіційному повідомленні редакції.
 
Протягом 7 років Володимир був пов’язаний з медіаринком, останні декілька років працював у 7 plus 7 media і «Профіль Медіа Груп». Володимир Семененко розповів, що його першочергові завдання – налагодити всі відносини, що стосуються маркетингу, зі ЗМІ та партнерами і запропонувати бізнесу нестандартний підхід. «Із завтрашнього дня стартує рекламна кампанія на зовнішніх носіях. У вересні вона охоплюватиме Київ, далі – всю Україну. Також у медіаплані – реклама в радіомережах по всій Україні, телевізійні ролики на ICTV, Новому каналі, "Сіті", "Кіно", "Київ", реклама в пресі», – повідомив пан Семененко. 
 
За його словами, раніше телевізійна реклама газети «Жизнь» транслювалася на «Інтері» та «Плюсах». Також тривають переговори щодо розміщення роликів на ТРК «Україна» та каналі ТОНІС», – зазначив Володимир Семененко. 
 
Обличчям рекламної кампанії газети «Жизнь» залишається Вєрка Сердючка, з якою підписаний контракт на декілька років. 
 
Газета «Жизнь» – міський таблоїд, який розповсюджується по всій Україні накладом 100 000 примірників.Расскажите друзьям про новость

Новое видео