15 Окт 2008, 07:57

«Воля-кабель» відключить неадаптовані канали

З 1 листопада київський провайдер кабельного телебачення «Воля-кабель» має намір виключити із своїх пакетів іноземні телеканали, які Національна рада з питань телебачення і радіомовлення не визнала адаптованими до українського законодавства.
 
Зокрема будуть виключені й російські телеканали «Первый канал. Всемирная сеть», РЕН ТВ, «РТР-Планета» та TVCI. «Провайдер програмноъ послуги напряму залежить від регуляторного органа, який має право визначати правомірність присутності тих чи іших каналів у пакетах. Є розпорядження, і ми зобов'язані його виконувати», — цитує газета керівника піар-відділу «Волі» Аліну Сігду.
 
Тим часом Анатолій Сальник, директор компанії «Торсат», яка є дистрибутором «Первого», «РТР-Планеты» та «ТВ-Центра» в Україні, заявив газеті, що вважає заборону на трансляцію цих каналів незаконною. «До телеканалів немає претензій ні від право власників, ні від власників авторських і суміжних прав. Наша компанія платить усі податки. Тому ми оскаржуватимемо дії Нацради у суді», — сказав він.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео