18 Янв 2008, 10:58

«Власна марка» впевнено крокує в регіони!

«Власна марка» впевнено крокує в регіони!

З березня 2007 року дирекцією «Видавництво «Марка України» УДППЗ «Укрпошта» розпочато реалізацію проекту «Власна марка».

 

Суть проекту полягає в тому, що кожна людина на марковому аркуші біля марок на купонах може замовити розміщення власного портрета, зображень рідних і близьких, логотипу чи товарного знака фірми, організації тощо.

 

Після запровадження «Власної марки» послуга одразу стала популярною серед споживачів. Тому з метою задоволення зростаючих потреб клієнтів у філателістичній продукції з 15 січня 2008 року у виробничих підрозділах обласних дирекцій підприємства (центрах поштового зв'язку (ЦПЗ) та центрах обслуговування споживачів (ЦОС) розпочато приймання замовлень на «Власну марку».

 

В зазначених об'єктах поштового зв'язку розміщено каталоги (прайс-листи) даного виду продукції (5 різновидів), бланки заяв-замовлень та Порядок реалізації поштової марки тематичної «Власна марка».

 

Згідно з Порядком, на одному марковому аркуші розміщуються 18 або 22 поштові марки з чистими купонами. На купонах одного маркового аркуша «Власнa марка» наноситься одне або кілька зображень, при цьому купон без марки для оплати послуг поштового зв'язку не приймається.

 

Замовлення на «Власну марку» приймаються дирекцією «Видавництво «Марка України» у Центрі «Власна марка», через веб-сайт дирекції «Видавництво «Марка України» (www.stamp.kiev.ua) та через філіали УДППЗ «Укрпошта» (шляхом пересилання заяв-замовлень поштовими відправленнями на адресу: Центр «Власна марка», Видавництво «Марка України», Хрещатик, 22, Київ-1, 01001.

 

Відділ реклами та зв'язків із громадськістю «Укрпошти»

279 83 53

Расскажите друзьям про новость

Новое видео