27 Авг 2021, 12:56

Віталій Мухін очолив прес-офіс МХП

До зони відповідальності Віталія належить вибір каналів зв’язку комунікації, розповсюдження новин компанії; оперативна взаємодія зі ЗМІ, підготовка та розповсюдження офіційних повідомлень, прес-релізів, заяв та інших інформаційних матеріалів, присвячених діяльності компанії; організація і проведення інтерв’ю керівництва та співробітників компанії з представниками ЗМІ.

До того, як приєднатися до МХП Віталій працював у комунікамційному агенстві PBN H+K Strategies. Він успішно реалізував комунікаційні проекти для Uber, Google, Spotify, Facebook, DG East, UMG Investments, IKEA. Його досвід також включає вивід нових компаній, продуктів та послуг на український ринок. П’ять років він працював у прес-службі Президента України.

Віталій має більш ніж 15-річний досвід роботи у сфері зав’язків з органами державної влади, зв’язків із ЗМІ та корпоративних комунікацій, у міжнародних та місцевих компаніях, таким як Vodafone та Sitronics IT. До цього він 5 років працював у провідних бізнес-ЗМІ та писав про ІТ, телекомунікації та транспорт.

Віталій здобув ступінь магістра в галузі інформаційних технологій в Національному авіаційному університеті. Він також закінчив « WPP Commercial Competence program », « H+K Knowledge training modules », а також « Digital marketing. Програма цифрового інтенсиву» в Києво-Могилянській бізнес-школі [kmbs]. Він вільно володіє українською, англійською, російською мовами та має базові знання чеської мови.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео