01 Авг 2019, 11:41

Visa та Portmone.com створили бота для здійснення переказів у Viber

Платіжна технологічна компанія Visa та Portmone.com оголосили про комерційний запуск бота Person-to-Person, який надає власникам карток можливість швидко та надійно здійснювати грошові перекази за допомогою популярного додатку з обміну повідомленнями Viber.

Тепер за допомогою цього рішення власники карток можуть надсилати гроші протягом декількох секунд своїм друзям і родичам. Віднині доступні різні сценарії відправлення грошей – перекази з картки на картку, з картки на номер телефону. Для власників карток Visa діє спеціальна пропозиція: вони можуть відправити гроші з допомогою цього бота без комісії до кінця жовтня.

Спробуйте переслати гроші друзям або рідним в три простих кроки: 

  • Скануйте QR-код або перейдіть за посиланням;
  • Додайте платіжну карту в бот;
  • Відправляйте і отримуйте гроші.

Рішення P2P-переказів коштів між учасниками Visa було розроблене стратегічним партнером Visa – Middleware Inc. Рішення базується на Visa API і може бути розширене додатковими сервісами, такими як видача цифрових карт, QR-платежі, лояльність тощо. P2P Bot як white-label рішення є масштабованим і може використовуватися будь-яким банком або партнером Visa по всьому регіону CEMEA. Наступним кроком цей бот буде запущений в месенджері Telegram. 

 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео