12 Июн 2007, 06:42

Віктор Ющенко занепокоєний скороченням фінансування Українського радіо

Віктор Ющенко занепокоєний скороченням фінансування Українського радіо

Президент України Віктор Ющенко звернувся з листом до Прем’єр-міністра Віктора Януковича з приводу ситуації, яка склалася внаслідок істотного скорочення коштів на поширення програм Національної радіокомпанії України. Про це повідомляє прес-служба Голови держави.

«При зростанні тарифів на трансляцію майже в 1,3 раза обсяги фінансування Українського радіо скоротилися на чверть. У результаті очікується відносне скорочення обсягів поширення програм радіокомпанії на 40 відсотків», – йдеться в листі Глави держави.

Як зазначає Президент України, вже в березні 2007 року через скорочення бюджетних асигнувань на трансляцію програм припинено мовлення Українського радіо на середніх хвилях у деяких областях України, передусім у прикордонних, гірських регіонах, а також АР Крим, про що свідчать звернення обласних державних адміністрацій, громадських організацій та радіослухачів.

Крім того, переконаний Віктор Ющенко, така перспектива неминуче призведе до перерозподілу частотних присвоєнь на міжнародному рівні та втрати нашою державою не лише радіочастотного ресурсу, а й можливості налагодити цифрове мовлення у цьому діапазоні.

Президент просить Прем’єр-міністра вжити відповідних заходів для поновлення трансляції програм Українського радіо на середніх хвилях і поінформувати про результати.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео